Kendall Jenner (24 l.) jest inspiracją dla wielu osób na świecie. Wizerunek modelki został częścią nowej sekcji modowej, berlińskiego muzeum figur woskowych Madame Tussaud. Odwiedzający mogą zapozować ze swoimi idolami ze świata polityki, sportu, kultury, muzyki, filmu czy telewizji. Jednak często bywa tak, że figura woskowa wyraźnie różni się od wizerunku gwiazdy.

Piękne modelki w Miami. Bella Hadid, Kendall Jenner i Kourtney Kardashian na wspólnym wypoczynku (FOTO)

Woskowa figura Kendall Jenner w Berlinie

Kendall Jenner zdecydowanie miała ułatwiony start, jeżeli chodzi o jej karierę. Jennerka dzięki znanym siostrom, o wiele łatwiej zdobywała kontrakty reklamowe i pracę w modelingu. Kendall jest jedną z najbardziej znanych „modelek ery Instagrama„. Jennerkę obserwuje tam 119 milionów ludzi! Przy okazji, jest jedną z najlepiej opłacanych modelek na świecie, a jej twarz kilkakrotnie gościła na amerykańskiej okładce Vogue. Modelka regularnie przechadza się po wybiegach największych projektantów, na nowojorskim i paryskim tygodniu mody.

Zaledwie 24-letnia Jenner ma swoją figurę w słynnym muzeum Madame Tussaud. Tym razem podobizna modelki Victoria’s Secret uświetniła nowo zaprojektowaną sekcję mody w muzeum w Berlinie.

Przygotowując się na okres świąteczny, figura woskowa Kendall ma na sobie biały strój przypominający bieliznę. Jenner swobodnie siedzi na krześle z nogami na stole. Kendall ma wykonany mocniejszy makijaż i pomalowane usta na czerwono. Musimy przyznać, że figura woskowa modelki została wykonana naprawdę dobrze i przypomina oryginał.

To jest nasz świąteczny prezent dla odwiedzających. Kendall Jenner jest jedną z najbardziej pożądanych postaci w ostatnich latach i cieszymy się, że teraz wzbogaci nasz segment mody – mówił dyrektor marketingu Orkide Yalcindag

Kendall Jenner

Fot.Forum/Zuma Press

Kendall Jenner

Fot.Forum/Zuma Press

Kendall Jenner

Fot.Forum

Widzicie podobieństwo?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Supermodelka Kendall Jenner uwielbia chodzić bez stanika! (FOTO)

Zmęczona Kendall Jenner opuszcza studio zdjęciowe po 10 godzinach sesji

Kendall Jenner sfotografowana podczas schadzki z chłopakiem; próbowała ukryć się przed paparazzi (ZDJĘCIA)

Sonda

poll-violet

Kaia vs. Kendall - którą modelkę wolisz?

1
Kaia Gerber

Kaia jest boska

2

Wolę Kendall