Kendall Jenner (24 l.) w przeciwieństwie do swojej siostry Kim Kardashian (39 l.) zdecydowała się na bardziej tradycyjny motyw świąteczny w swoim domu, w Beverly Hills. Jennerka z pewnością poczuła ducha świąt i postanowiła przyozdobić swoją willę. Efektami podzieliła się na Instagramie.

Kendall Jenner ma BARDZO MAŁY biust; nie zdecydowała się na silikony (ZDJĘCIA)

Kendall Jenner przystroiła dom na święta

Kendall Jenner rzadko zagląda do swojej rezydencji w Beverly Hills za 8,5 miliona dolarów. Super modelka jest w ciągłych rozjazdach z powodu pracy i nie ma czasu, by nacieszyć się pięknym domem. Jenner przygotowując się do sezonu świątecznego  sfilmowała swój salon, który przyozdobiła świątecznymi dekoracjami.

Kendall na nagraniu wydawała się dumna z siebie. Modelka pokazała imponujące wejście do swojego domu. Od razu w oczy rzuca się ogromna choinka, która z daleka błyszczała od ogromnej ilości lampek. Świąteczne drzewko stało w rogu pokoju. Wnętrze Kendall wygląda na urządzone w stylu hiszpańskim. Modelka nie zrezygnowała ze sztuki. Na ścianach jej willi można zauważyć obrazy, czy inspirujące plakaty.

U Kendall nie doszukamy się wymyślnych dekoracji, nadmuchiwanych Mikołajów, czy ogromnych niedźwiedzi śpiewających kolędy. Zamiast tego, celebrytka pokazała przyozdobiony kominek. Kendall postawiła na klasykę, dookoła zaczepiając łańcuch/girlandę ze światełkami. Całość wyglądała bardzo klimatycznie, mimo swojej prostoty, a choinka prezentowała się pięknie i ponadczasowo.

Christmas at Kenny’s – podpisała filmik Jennerka

Świąteczne ozdoby w rezydencji Kendall Jenner:

Kendall Jenner

Fot.Instagram/kendalljenner

Podoba się Wam wnętrze salonu Kendall Jenner?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kendall Jenner ma KOLEJNĄ figurę woskową. Udana podobizna? (ZDJĘCIA)

Doda o Kim Kardashian i Kylie Jenner: „To jest jedna wielka ŚCIEMA

Kylie Jenner w najbardziej obcisłym kombinezonie wygląda jak KRÓLOWA lodu (FOTO)

Kendall Jenner

Fot.Forum/Mega Agency

Kendall Jenner

Fot.Forum/Mega Agency

Kendall Jenner

Fot.Forum/Backgrid USA