Kendall Jenner (24 l.) jest jedną z najpopularniejszych, amerykańskich modelek. Jej życie wygląda jak ze snu, ale Kendall przyznała, że nie zawsze było tak kolorowo. W przeszłości Jennerka cierpiała na silne ataki paniki i postanowiła opowiedzieć o swoim problemie.

Kendall Jenner ma nowe HOBBY? Tym zajmowała się przed domem

Kendall Jenner cierpiała na silne ataki paniki

Kendall Jenner uchodzi za jedną z bardziej tajemniczych Kardashianek. Jennerka nie ma potrzeby sprzedawania swojego życia prywatnego na taką skalę, jak jej siostry. Mimo wszystko modelka postanowiła otworzyć się i wróciła pamięcią do czasów młodości, gdy cierpiała na częste i bardzo silne ataki paniki. Kendall postanowiła opowiedzieć swoją historię, by pokazać innym chorym, że z tej sytuacji jest wyjście.

Kendall Jenner parodiuje Kylie. Modelce puściły hamulce i pokazała, co myśli o wyglądzie młodszej siostry!

Byłam naprawdę, bardzo młoda i pamiętam, że nie mogłam oddychać. Podbiegłam do mamy i powiedziałam: Mamo, czuję, że nie mogę oddychać. Coś musi być nie tak – powiedziała modelka.

Kendall przyznała, że Kris zabrała ją natychmiast do lekarza, jednak Jennerka nie miała żadnych objawów w sensie fizycznym. Chodziło bardziej o lęk, który miała w sobie.

Kendall przyznała również, że gdy jej kariera gwałtownie rosła, jakieś cztery lata temu – ataki paniki wróciły ze zdwojoną siłą. W końcu trafiła pod skrzydła odpowiedniego lekarza i rozpoczęła terapię.

Teraz modelka zachęca użytkowników Instagrama do dzielenia się szczerymi postami na temat radzenia sobie ze społeczną izolacją, aby zwalczyć piętno osób chorych psychicznie.

Selena Gomez na livie z Miley Cyrus ujawniła intymny szczegół na temat swojego zdrowia psychicznego

Kendall wzięła udział w nowym wyzwaniu, które nazwała #howareyoureallychallenge i nagrała wideo, ze swojego domu w Beverly Hills, gdzie opowiedziała, jak sobie radzi w czasie pandemii koronawirusa.

Podczas kwarantanny dużo myślałam, głównie o zdrowiu psychicznym. Mam dobre dni i było kilka naprawdę niespokojnych dni – powiedziała w klipie.

24-latka nominowała do przyłączenia się w wyzwaniu starszą siostrę, Kim Kardashian i przyjaciół Justina i Hailey Bieber.

Co myślicie o takim wyzwaniu?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kendall Jenner OSKARŻA Scotta o mieszanie w głowie Kourtney Kardashian

Kendall Jenner wozi się z chłopakim po LA w zabytkowym samochodzie (ZDJĘCIA)

Kylie Jenner zrobiła porządki w garderobie na buty i torebki. Wierzycie, że sprzątała sama?

Kendall Jenner w bluzie z napisem "Jezus jest królem" i szerokich spodniach.

Kendall Jenner, fot.Forum/Mega Agency/

Kendall Jenner uśmiecha się promiennie do fotoreporterów.

Kendall Jenner, fot.Forum/Backgrid USA.