Khloe Kardashian (35 l.) zdradziła w jednym z wywiadów, jak od strony prawnej wygląda nagrywanie rodzinnego show. Celebrytka wyjawiła, że każda z sióstr ma określony czas, w którym pojawia się w programie. Jej wyznanie było odpowiedzią w stronę fanów, którzy zaczęli zastanawiać się, z czego wynika brak pokazywania najmłodszych z sióstr.

Kendall Jenner pokazała, jak udekorowała na święta swoją rezydencję za 8,5 MILIONA dolarów!

Khloe Kardashian zdradza, jakie umowy mają jej siostry podczas nagrywania „KUWTK

Rodzinne reality show „KUWTK” jest nagrywane nieprzerwanie od 12 lat, co może świadczyć o tym, jak sławna jest rodzina Kardashianów. Można by pomyśleć, że pojawienie się w hitowym show słynnej rodziny Kardashian-Jenner będzie rzeczą priorytetową wśród sióstr, jednak wygląda na to, że Kendall i Kylie mają własne plany jak potrzymać zainteresowanie mediów.

Po niedawnej decyzji Kourtney Kardashian, która zapowiedziała że nie chce pojawiać się tak często jak wcześniej w reality show, jej skrócony czas na ekranie najwyraźniej powoduje problemy z siostrami. Kim i Khloé nie są zbyt przychylnie nastawione do decyzji siostry.

Fani KUWTK są aż nazbyt świadomi, że siostry Jenner rzadko pokazują są w programie, a kamery skupiają się głównie na starszym rodzeństwie i ich matce, Kris Jenner. 

Czy Kendall i Kylie mają teraz inne umowy na #KUWTK? bo Kendall rzadko filmuje, a Kylie nie pojawia się zbyt często? – pisali zaciekawieni fani

Khloe wyjaśniła, jak wyglądają umowy pomiędzy siostrami.

Kendall i Kylie mają różne umowy. Kourt, Kim i ja mamy równy kontrakt – odpowiedział Khloé, tłumacząc nieobecność najmłodszych sióstr w serialu.

Modelka miała 11 lat, a jej siostra-miliarderka zaledwie 10, kiedy po raz pierwszy zostały pokazane w show 2007 roku. Początkowo program skupiał się na trzech najstarszych siostrach, od czasu do czasu pokazując perypetie Kendall i Kylie.

Kim Kardashian

Fot.Forum/Backgrid USA

Khloe Kardashian

Fot.Forum/Backgrid USA

Kourtney Kardashian

Fot.Forum/BACKGRID USA

Oglądacie „KUWTK„?

Brakuje Wam Kendall i Kylie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kylie Jenner w najbardziej obcisłym kombinezonie wygląda jak KRÓLOWA lodu (FOTO)

Khloe Kardashian opublikowała na Instagramie WIADOMOŚĆ do Jordyn Woods

W tym makijażu Kim Kardashian naprawdę można się zakochać (ZDJĘCIA)