Rozstanie słynnej pary zszokowało świat, chociaż biorąc pod uwagę, że Kanye West jest… Kanye Westem, nie powinno to nikogo dziwić. Słynny raper skończył właśnie 44 lata i jego była żona złożyła mu piękne życzenia, oczywiście na Instagramie, by zobaczył je cały świat. A przynajmniej 227 milionów jej followersów.

Kim Kardashian przerwała MILCZENIE odnośnie rozstania z Kanye Westem!

Kim Kardashian opublikowała zdjęcie z Kanye, na którym para pozuje z ich dziećmi. W opisie możemy przeczytać, „Happy Birthday. I love you for life”, co można przetłumaczyć „Wszystkiego najlepszego. Kocham cię nad życie”.

Kim Kardashian następnie uhonorowała urodziny Kanye Westa na swoich instagramowych stories, gdzie udostępniła zdjęcie muzyka z czasów dziecięcych. Następnie wrzuciła zdjęcie duetu podczas wieczornego wyjścia, a także opublikowała zdjęcie Westa z dziećmi.

Wcześniej we wtorek siostra Kim, Khloé Kardashian, podzieliła się na swoich social mediach fotografią Westa. „Wszystkiego najlepszego dla mojego brata!!!” 36-letnia Khloé napisała obok zdjęcia siebie z chłopakiem Tristanem Thompsonem, Kim i Westem razem w oceanie. „Miej najlepsze urodziny Ye! Ślę dużo miłości i niekończące się błogosławieństwa !!”

Fani martwią się tym, co dzieje się z Kim Kardashian po ROZWODZIE. Zauważyli pewną rzecz

Jesteśmy miło zaskoczeni, że Kim Kardashian w tak fajny sposób uczciła święto swojego eks. Miło, że mimo plotek na temat ich rzekomych nowych romansów, para utrzymuje dobre relacje. W komentarzach fani wyrażają nawet nadzieję, że wrócili do siebie. Jak myślicie?

Kim Kardashian i Kanye West na gali Vanity Fair.

Kim Kardashian i Kanye West na gali Vanity Fair. Fot.Forum/Mega Agency.

Kim Kardashian i Kanye West

Kim Kardashian i Kanye West, fot.Forum/BACKGRID USA.