Kim Kardashian (40 l.) postanowiła zakończyć swoje małżeństwo z Kanye Westem (43 l.) i złożyła pozew o rozwód. Celebrytka rzuciła się w wir pracy i imprez. Jak naprawdę czuje się po rozstaniu?

Kim Kardashian i Kanye West już nie mieszkali razem podczas kręcenia ostatniego sezonu show. Oto jego reakcja na zakończenie KUWTK

Jak Kim Kardashian przeżywa rozstanie?

Kim Kardashian udaje, jakby nic się nie stało. Do tej pory nie skomentowała rozstania z mężem, dodaje zdjęcia, na których jest radosna, a gdy jest widziana publicznie, uśmiecha się, jak nigdy wcześniej. Fani zaczęli się martwić, że jest to tylko dobra mina do złej gry.

Okazuje się, że celebrytka naprawdę pogodziła się z rozwodem.

Kocha Kanye i cały czas się o niego martwi, ale zdaje sobie sprawę, że nie jest jego matką i nie może zmusić go do robienia rzeczy, by o siebie zadbał – donosi informator hollywoodlife.com.

Kardashianka stara się korzystać z życia.

W końcu jest wolna, dobrze się bawi, a świat się otwiera. Dlatego wychodzi na miasto, spędza miło czas.

Chrissy Teigen ujawnia KULISY rozwodu Kim Kardashian i Kanye Westa!

Kim chciała ratować małżeństwo, ale nie za wszelką cenę.

To nie tak, że Kim chciała rozwodu. Chce mieć zdrowego, szczęśliwego męża, ale to kolejna najlepsza rzecz. Dostała trochę wolności. Próbowała to kontrolować od tak dawna, ale odpuściła. Czuje się szczęśliwa, a nigdy nie myślała, że ​​znów taka będzie.

Kanye West w końcu odpowiedział na pozew rozwodowy Kim Kardashian. Czego zażądał?

Obecnie Kanye większość czasu spędza we Wyoming, a Kim mieszka w Los Angeles z dziećmi. Nie zamierza jednak ograniczać im kontaktu z ojcem.

Uśmiechnięta Kim Kardashian nie przejmuje się rozwodem.

Uśmiechnięta Kim Kardashian nie przejmuje się rozwodem. Fot.Forum/Backgrid USA.

Kim Kardashian i Kanye West

Kim Kardashian i Kanye West, fot.Forum/Backgrid USA.

Kim Kardashian i Kanye West

Kanye West i Kim Kardashian, fot.Forum/Backgrid USA.