Kim Kardashian (39 l.) zaledwie kilka tygodni po przyjściu na świat czwartego dziecka ma kolejny powód do świętowania. Celebrytka i jej mąż, Kanye West świętują piątą rocznicę ślubu w najnowszym odcinku „KUWTK” który swoją premierę miał 20 października. Kardashianka wpadła na pomysł odnowienia przysięgi małżeńskiej.

Kim Kardashian i Chicago na jednym zdjęciu. Internauci:Najładniejsze dziecko świata

Kim Kardashian i Kanye West świętują 5 rocznicę ślubu

Kim zapowiedziała, że chce zaplanować coś specjalnego dla swojego męża. Celebrytka wpadła na pomysł odnowienia przysięgi małżeńskiej z okazji świętowania piątej rocznicy ślubu.

Mimo że dziecko właśnie się urodziło i przystosowujemy się do bycia sześcioosobową rodziną, zbliża się nasza pięcioletnia rocznica ślubu, co jest kompletnie szalone – mówi Kim

Kim na początku planowała zorganizowanie wystawnego przyjęcia jedynie dla rodziny i najbliższych. Celebrytka w programie podkreślała, jak bardzo wspieraj ją Kanye West podczas chwil wątpliwości. Opisała rapera jako przykładnego ojca, który każdą wolną chwilę poświęca dzieciom.  Na odnowienie przysięgi Kardashianka ściągnęła tego samego pastora, Richa Wilkersona Jr. który udzielił im ślubu w 2014 roku we Włoszech. Kim przyłożyła się, napisała nawet własną przysięgę, czego nie zrobiła za pierwszym razem. Niestety widzowie nie usłyszą dokładnie tego, co powiedziała. Celebrytka postanowiła nie umieszczać w rodzinnym show momentów z odnowienia przysięgi małżeńskiej. Jak powiedziała, jej rodzina chciała by te osobiste chwile pozostały między nimi.

Przysięga małżeńska Kim Kardashian

Jak to zwykle bywa z Kim, celebrytka nie mogła pozostawić odnowienia przysięgi małżeńskiej bez szumu. Kardashianka postanowiła podroczyć się z widzami reality-show. Mogliśmy obejrzeć ćwiczenie przemówienia przez Kim przed ceremonią.

Jesteś moim mężem. Jesteś moim najlepszym przyjacielem. Mój największy wierzący i moja jedyna prawdziwa miłość – słyszymy fragment przemówienia Kim Kardashian

Pomyśleć, że w ciągu niespełna pięciu lat Kim i Kanye doczekali się czwórki dzieci. Jednak nie wszystkie z pociech urodziła Kim. Celebrytka słynie z tego, że nie ukrywa korzystania z pomocy surogatek.

Czuję się kompletna. Naprawdę czuję, że cztery to dla mnie idealna liczba – powiedziała Kim Kardashian w najnowszym odcinku KUWTK 

Jak myślicie Kim i Kanye tworzą udany związek małżeński?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kim Kardashian ma nowy, PIĘKNY kolor włosów

Kim Kardashian przywraca do łask koszmar Waszego dzieciństwa; patrzcie na jej SPODNIE (ZDJĘCIA)

Kim Kardashian pokazała nagranie z Psalmem; bardzo URÓSŁ! Zdradziła, do kogo jest podobny

View this post on Instagram

💤

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

View this post on Instagram

OBSESSED

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Kim Kardashian Kanye West

Fot.FORUM/BACKGRID USA

Kim Kardashian Kanye West

Fot.FORUM/BACKGRID USA

Kim Kardashian Kanye West

Fot.FORUM/BACKGRID USA