Kim Kardashian i Pete Davidson w końcu położyli kres wszystkim plotkom. Paparazzi zauważyli ich razem na randce i nie zachowywali się, jak znajomi, czy przyjaciele.

Przepraszam, ile Kim Kardashian zarobiła w 60 sekund?

Kim Kardashian i Pete Davidson są razem

Kim Kardashian i Pete Davidson zostali zauważeni trzymając się za ręce w Palm Springs – kilka dni po 28. urodzinach Davidsona, które obchodził w rezydencji jej matki Kris Jenner.

Pete Davidson Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Plotki o tym, że Kim i Pete zaczęli się spotykać, pojawiły się kilka tygodni temu, kiedy pocałowali się podczas Saturday Night Live. Później zostali zauważeni razem w parku rozrywki.

Są naprawdę szczęśliwi i widzą, dokąd to zmierza. Pete powiedział jej, że nie chce widywać się z nikim innym i mówi niektórym znajomym, że nie są jeszcze na poważnie, ale nie spotyka się z nikim innym. Kim jest oczarowany nim i to dla niej bardzo ekscytujące – zdradza źródło w E!.

Kim Kardashian w dziwnych butach wychodzi tylnymi drzwiami z restauracji

Przypominamy, że Kim Kardashian niedawno rozstała się z raperem Ye West, z którym ma czworo dzieci: dwie córki i dwóch synów.

Kim jest Pete Davidson?

Pete Davidson to amerykański komik, aktor, pisarz i producent. Od 2014 roku był członkiem obsady w wieczornym show NBC Saturday Night Live. Davidson pojawiał się także w programach: MTV Guy Code, Wild 'n Out i Failosophy oraz wystąpił w komedii stand-up w „House Party Adama DeVine’a”, „Jimmy Kimmel Live!” i „Comedy Underground” z Davem Attellem.

Kim Kardashian o Travisie Barkerze: „Traktuje ją jak księżniczkę”

Davidson umawiał się z Carly Aquilino oraz z Cazzie David, córką komika Larry’ego Davida. Trzy lata temu spotykał się z Arianą Grande, doszło nawet do zaręczyn, ale po czterech miesiącach para się rozstała.

Na początku 2019 roku był w związku z aktorką Kate Beckinsale. Następnie z Margaret Qualley, Kaią Gerber, córką supermodelki Cindy Crawford oraz z aktorką Bridgerton, Phoebe Dynevor. 

Ariana Grande, Pete Davidson/fot. Forum

Kate Beckinsale i Pete Davidson Fot. BACKGRID

Kim Kardashian Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Kim Kardashian cała na czarno fot. Backgrid USA / Forum