Okazuje się, że nawet w domu u Kim Kardashian mówi się o Blance Lipińskiej, a raczej jej filmie „365 dni”. Właśnie się wyjaśniło, że to właśnie Kim Kardashian (43 l.) postanowiła wykorzystać pokaz Dolce & Gabbana, by zeswatać swoją młodszą siostrę Khloe Kardashian z włoskim aktorem Michele Morronem.

Michele Morrone z 12 lat młodszą partnerką w Portofino

Z najnowszego odcinka „Kardashians” wynika, że Kim Kardashian rozwodziła się na temat Michele’a Morrone, a także filmu Blanki Lipińskiej. Kim wyznała, że „aktor jest tak HOT, że jest w tym filmie, to praktycznie jak soft porno, ale to film na Netflix. Więc ustawmy to, żeby Khloe zakochała się w Mediolanie”.

Jestem dobrą rozgrywającą, a moim planem dla Khloe jest odzyskanie jej seksualnego mojo w Mediolanie.

Kim Kardashian o Michele’u Morronie

Wszyscy przystojniacy będą na after party po pokazie, więc zjemy z nimi kolację i będzie tam Michele Morrone […] Khloe umrze. Khloe będzie bardzo podekscytowana. Ten facet nie ma pojęcia, że zrobimy o nim cały odcinek, wyznaje w reality show ze śmiechem Kim Kardashian.

Michele Morrone wytatuował sobie imię Marii-Anny Siekluckiej

Zapowiedź pokazuje również, że aktor Michele Morrone jest przedstawiany La La Anthony, gdy Khloe przyznaje w spowiedzi, że myśli, że jest „super HOT”, dodając: „Jest jak mężczyzna. Kocham prawdziwych facetów. On jest prawdziwym facetem”, dodaje Khloe Kardashian.