Kim Kardashian (39 l.) musi być obecna na najważniejszych, branżowych imprezach. Tym razem nie mogło być inaczej. Plotkuje się, że Kardashianka z mężem zrobili co w ich mocy, by otrzymać zaproszenie na imprezę odbywającą się zaraz po gali rozdania Oscarów. Kim, która lansuje się na znawczynię mody pokazała się w bogato zdobionej kreacji, w której wyglądała

Kim Kardashian w spódnicy, która będzie HITEM tego lata (ZDJĘCIA)

Kim Kardashian i Kanye West na Oscarach 2020

Kim Kardashian jest jedną z najlepiej zarabiających celebrytek. Kris Jenner wiedziała co robi, wprowadzając każde ze swoich dzieci do show-biznesu. Po latach rodzina Kardashianów uchodzi za dynastię, każde z nich ma świetnie prosperujące biznesy i wydaje się, że rozgryźli mechanizmy działające w show-biznesie.

Polscy aktorzy na OSCARACH! Bartosz Bielenia i Tomasz Ziętek z partnerkami na czerwonym dywanie

Kardashianka jest bardzo zabieganą osobą. Jako matka czwórki dzieci i rozwijająca się biznes women, Kim musi dokładnie planować każdy swój dzień. Wiedziała jednak, że w lutym musi zarezerwować czas na prestiżowe gale, które odbywają się zaraz po rozdaniu Oscarów.

Kim miała na sobie ekstrawagancką i bogato zdobioną suknię w kolorze kremowym z archiwalnej kolekcji Aleksandra McQueena. „Oyster Dress”, jak później nazwał suknię projektant, została po raz pierwszy uszyta w 2003 roku. Suknia prezentowała się na Kardashiance pięknie i idealnie pasowała do jej pełniejszych kształtów.

Kim wyglądała jak klasyczna piękność w eleganckiej kreacji.

Kim Kardashian Kanye West

Kim Kardashian Kanye West
Fot.Forum/Reuters

Kim Kardashian Kanye West

Kim Kardashian Kanye West
Fot.Forum/Reuters

Dosłownie muszę się położyć w samochodzie, nie mogę usiąść, ponieważ moja sukienka rozdziera się, gniecie lub coś w tym stylu. Ale warto McQueen – powiedziała celebrytka w nagraniu na InstaStory 

Kim, tak jak kiedyś Jennifer Aniston zna patenty na to, jak przemieszczać się w wieczorowej kreacji, a przy okazji nie dopuścić do jej pogniecenia. Obłędna Kreacja Kim wygląda pięknie, ale z pewnością podróżowanie w niej musiało być kłopotliwe.

Kardashianka swój look uzupełniła o typowy dla siebie, mocny makijaż. Włosy Kim miała ułożone na „mokrą włoszkę”, przez co cała stylizacja wyglądała bardzo seksownie.

Stylizacje Kim Kardashian i Kanye’go Westa na Oscary 2020:

https://www.instagram.com/p/B8YBQLyA7QR/

https://www.instagram.com/p/B8YBvUhArfI/

Udana stylizacja?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Internauci uznali, że dom Kim Kardashian jest zbyt pusty. Postanowili sami go „udekorować”

Oscary 2020; KREACJE gwiazd na czerwonym dywanie (ZDJĘCIA)

Oscary 2020. Oni będą WRĘCZAĆ nagrody!