Kim Kardashian ma czwórkę dzieci: North i Sainta urodziła naturalnie, a Chicago i Psalm’a za pomocą surogatki. Ostatnio celebrytka ujawniła, że przeszła pięć operacji w ciągu półtora roku, aby „naprawić szkody” spowodowane ciążą.

Kim Kardashian przeszła 5 operacji po ciąży

To ulubione torebki Kim Kardashian. Wiemy, gdzie kupić ich tańsze odpowiedniki

Kim miała ogromne problemy już podczas pierwszego porodu, kiedy jej łożysko nie wyszło, a niebezpiecznie rosło w brzuchu. Druga ciąża wymagała wielu operacji, a Kim ledwo przeżyła. Po tym lekarze zabronili jej zajść w trzecią ciążę.

Jedynym sposobem na pozbycie się tego jest urodzenie dziecka. Urodziłam North sześć tygodni wcześniej – dostała jedynie cztery punkty – powiedziała przed kamerą Kim.

Wyjaśniła, że ​​po porodzie jej łożysko nigdy nie wyszło, a wrosło w macicę. Z tego powodu kobiety umierają podczas porodu.

Po urodzeniu mojej córki nadal kontynuowałam proces zamrażania jajek. Mogłam zajść w ciążę z Saintem. Niestety miałam ten sam stan, który przeszłam z moją pierwszą córką. Po porodzie musiałam przeprowadzić pięć różnych operacji w ciągu półtora roku, aby naprawić szkody, które wyrządziła ciąża w środku. Zapytałam moich lekarzy: „Czy mogę to zrobić jeszcze raz? ” A oni powiedzieli: „Nawet nie wrzucimy w ciebie zarodka”.

View this post on Instagram

Forever my snuggle bug

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Zaznacza jednak, że wszystkie zmagania były tego warte i jest wdzięczna za nie, „bez względu na to, jak do mnie przyszły”.

Kim Kardashian urządziła epickie urodziny dla syna, Saint’a. To się nazywa impreza z ROZMACHEM (FOTO)