Kim Kardashian (39 l.) doskonale wie, jak zrobić wrażenie podczas organizowania przyjęcia. Kardashianki słyną z tego, że co roku urządzają kultową już imprezę świąteczną, na którą zaproszone są największe gwiazdy z show-biznesu. Wygląda na to, że tak spodobały się im przygotowanie imprez, że teraz postanowiły robić to regularnie. Kim pochwaliła się na swoim Instagramie, jak udało się jej przenieść Park Jurajski do rzeczywistości. Musimy przyznać, że jesteśmy pod wrażeniem!

Te spodnie Kim Kardashian prawie PĘKŁY na jej ogromnych pośladkach (ZDJĘCIA)

Jurajski Park jako motyw przewodni urodzin Saint Westa

Kim Kardashian wychowuje czwórkę dzieci i naprawdę doskonale sobie radzi w roli mamy. Gwiazda była gospodarzem imprezy tematycznej, która została zorganizowana z okazji 4 urodzin jej syna – Saint West’a w sobotę, 7 grudnia. Jak zawsze  celebrytka podzieliła się wszystkimi szczegółami na Instagramie

Kim dokładnie udokumentowała to, jak wyglądały dekoracje i jedzenie na imprezie tematycznej syna. Widać było, że Kardashianka jest dumna z tego, jak prezentowała się całość. Celebrytka pokazała jak wyglądały desery ułożone na stole. Można było znaleźć tam babeczki z motywem ostrych pazurów, czekoladowe gniazdo jajek, tęczowe ciasto pokryte w całości M&M i ciasteczka przedstawiające odbitki łap. Wszystko wyglądało bardzo uroczo. 

Saint West świętuje 4 urodziny

Wyglądało na to, że rodzeństwo solenizanta również doskonale się bawiło. North, Chicago i Psalm wariowali na dmuchanym zamku. Córka Khloe KardashianTrue również pojawiła się na urodzinach kuzyna. Dziewczynka bawiła się świetnie. W pewnym momencie True pocałowała małego Psalma, co rozczuliło celebrytkę. 

Temat przewodni nie ograniczał się tylko do jedzenia, każdy stół był ozdobiony jajami dinozaura i leśnym mchem. Dodatkowo, klimat zapewniała maszyna do robienia mgły. Kardashianka zadbała o najmniejsze detale. Zabawą, która miała zjednoczyć wszystkie dzieci było przygotowanie wykopalisk i szukanie skamielin. Wszystko zostało dokładnie zaplanowane i przygotowane. Na gości czekały łopaty, kaski ochronne, okulary i małe miotełki.

Nie oszczędzano na epickich, czwartych urodzinach Saint West’a. Myślicie, że Kim przebiła luksusowe urodziny, które dla swojej córki zorganizowała Kylie Jenner

Kim Kardashian Saint West

Fot.Instagram/kimkardashian

Kim Kardashian Saint West

Fot.Instagram/kimkardashian

Kim Kardashian Saint West

Fot.Instagram/kimkardashian

Kim Kardashian Saint West

Fot.Instagram/kimkardashian

Więcej zdjęć z imprezy poniżej.

Co myślcie o takich tematycznych imprezach? Fajnie to wygląda?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Priyanka Chopra powinna dać Kim Kardashian kilka lekcji stylu; w tej czerwonej sukience wyglądała jak milion dolarów (ZDJĘCIA)

Kim Kardashian PŁAKAŁA po tym, jak została wyśmiana za sukienkę w kwiaty na Gali Met w 2013

Kim i Khloe Kardashian wyrwały się na lunch podczas kręcenia show; coś musiało mocno je rozzłościć (ZDJĘCIA)

Kim Kardashian Saint West

Fot.Instagram/kimkardashian