Dokładnie 7 lat temu Kim Kardashian i Kanye West powiedzieli sakramentalne „tak”. Mimo, że z wielu powodów para już nie jest ze sobą, wspólnie wychowują czwórkę dzieci. Świat czekał na news o nowym facecie Kim Kardashian, w końcu ta gwiazda nie może być zbyt długo sama.

Chrissy Teigen ujawnia KULISY rozwodu Kim Kardashian i Kanye Westa!

Nowy chłopak Kim Kardashian

Właśnie w prasie amerykańskiej pojawił się news, że Kim Kardashian spotyka się podobno z 52-letnim komentatorem politycznym pracującym w stacji CNN. Kim jest Van Jones? A tak naprawdę Anthony Kapel „Van” Jones? Daleko mu do celebryty, ale ma na swoim koncie poważne osiągnięcia, nie takie jak Kanye West (bez urazy). Van Jones jest amerykańskim publicystą i komentatorem politycznym, autorem książek i adwokatem. Jest współzałożycielem kilku organizacji non-profit, trzykrotnie jego publikacje pojawiły się na prestiżowej liście bestsellerów New York Timesa. Ponadto jest gospodarzem programu publicystycznego w stacji CNN oraz zdobywcą nagrody Emmy.

Kanye West w końcu odpowiedział na pozew rozwodowy Kim Kardashian. Czego zażądał?

Van Jones pojawił się w show Ellen Degeneres, podczas którego opowiadał o swoim życiu i karierze, a także planach reformy wymiaru sprawiedliwości w Stanach Zjednoczonych. Podczas wywiadu, Ellen DeGeneres nie mogła się powstrzymać przed zapytaniem o Kim – z którą Jones jest coraz bardziej związany! Zapytała zatem o drogę Kim Kardashian do zostania prawnikiem. Gwiazda pracowała jako praktykant w organizacji non-profit Vana Jonesa, zajmującej się reformą wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Van dał jej świetne referencje.

Świetnie sobie radzi. Myślę, że wykorzystała swoją platformę, aby pomóc ludziom za kratkami. Wiesz, jej tata był prawnikiem, a ona zawsze chciała zostać adwokatem. Kiedy już posmakowała tego, co mogłaby zrobić, używając swoich wpływów i mózgu, nie poddawała się, więc myślę, że będzie niewiarygodną prawniczką. Już teraz uważam, że jest jednym z najlepszych adwokatów w wymiarze sprawiedliwości w sprawach karnych, jakie mamy – skomentował w wywiadzie.

OMG! Travis Barker romansował wcześniej z inną Kardashianką?

Amerykańska prasa plotkarska zaczęła zgłębiać temat i jest niemal pewna, że między tą dwójką coś jest na rzeczy. Od długiego czasu spędzają ze sobą dużo czasu. A wywiad u „Ellen”, nie był pierwszą okazją, którą Van Jones wykorzystał do chwalenia Kim. Podobno sama gwiazda jest nim zachwycona – jego intelektem i ciężką pracą na zmianą wymiaru sprawiedliwości – ale może nie tylko? Zatem czekamy na kolejne newsy z Kardashlandii!

Kim Kardashian i Kanye West

Kim Kardashian i Kanye West, fot.Forum/BACKGRID USA.

Kim Kardashian i Kanye West

Kanye West i Kim Kardashian, fot.Forum/Backgrid USA

Uśmiechnięta Kim Kardashian nie przejmuje się rozwodem.

Uśmiechnięta Kim Kardashian nie przejmuje się rozwodem. Fot.Forum/Backgrid USA.