Kim Kardashian zamyka jedną ze swoich firm i to przez Kanye Westa
Kim Kardashian ogłosiła, że w związku z trwającym rozwodem z Kanye Westem likwiduje swoją linię KKW Fragrance, aby mieć nową nazwę i stronę internetową.
Matka Pete’a Davidsona chce, by Kim urodziła mu dziecko
1 maja o północy @KKWfragrance zamknie stronę internetową, abyśmy mogli w przyszłości ponownie uruchomić perfumy pod zupełnie nową nazwą – i w nowym sklepie internetowym, w którym można kupować produkty ze wszystkich kategorii kosmetycznych na jednej stronie – Kardashian ogłosiła w oświadczeniu zamieszczonym w jej relacji na Instagramie.
Kim Kardashian zaczyna na nowo
41-letnia Kim Kardashian wyznała, że linia zapachowa jest dla niej „głęboko osobista”, dlatego chce w pewien sposób odzyskać swoje imię i swój brand, rezygnując z “W” na końcu inicjałów.
W każdą butelkę wkładam serce i duszę i jestem niesamowicie dumna z każdego produktu i współpracy KKW Fragrance, które rozpoczęliśmy od Crystal Gardenia w 2017 roku – powiedziała Kim.
Sportowa Kim na meczu swojego syna Sainta
Dla zainteresowanych, do wyczerpania zapasów, WSZYSTKIE zapachy KKW Fragrance będą w cenie -40%.


Usuńcie w końcu psioche petrasinskiej
Pewnie nie chce się dłużej dzielić zyskami, przecież on przy tym nic nie robi
Pewnie Kanye sie nie zgodził żeby dalej używała jego nazwiska