Kim Kardashian (39 l.) miała sporo stresów na głowie z powodu męża, który przechodził załamanie nerwowe. Kanye West (43 l.) nie mógł powstrzymać się przed publikowaniem kompromitujących tweetów, które rozpętały prawdziwą burzę w sieci. Celebrytka próbowała tłumaczyć zachowanie męża, który uciekł na ich ranczo w Wyoming. Teraz ich związek wygląda tak jak dawniej. Kim pochwaliła się rodzinnym zdjęciem.

Kim Kardashian wspomina zmarłego ojca. Tak WYGLĄDAŁA kiedyś

Kim Kardashian na rodzinnym zdjęciu

Kim Kardashian chce udowodnić, że najgorsze czasy w jej małżeństwa są już za nią. Regularnie chwali się zdjęciami, na których pozuje z dziećmi i coraz częściej pojawia się obok niej Kanye West. Wygląda na to, że raper czuje się świetnie.

Kim Kardashian i Kanye West już po kryzysie. Teraz randkują!

Celebrytka opublikowała na Instagramie rodzinną fotografię, na którym pozuje z roześmianym mężem, najstarszą córką North i synem Saint’em.

Wszyscy ubrani są w podobne kolorystycznie zestawy. Kim, jak przystało na dziedziczkę fortuny makijażowej była w pełni umalowana i jak zwykle, miała idealnie ułożone włosy. Kanye szczerze się uśmiechał, tak samo jak ich córka North, której już teraz fani wróżą medialną karierę.

View this post on Instagram

😘

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Kardashianka od jakiegoś czasu za wszelką cenę chce udowodnić, że jej związek jest tak samo silny, jak zawsze i świetnie dogaduje się z mężem. Publikowała fotki z ich randki, czy kolacji którą przygotował dla niej Kanye.

Kim Kardashian znów powiększyła POŚLADKI? Na najnowszych zdjęciach są ogromne! (ZDJĘCIA)

Gdy Kim Kardashian poinformowała, że całą rodziną podjęli decyzję o zakończeniu nagrywania show „KUWTK” – fani nie ukrywali zaskoczenia. Celebrytka teraz najchętniej promuje swoje firmy na Instagramie, jednak dba by regularnie przemycać informacje na temat życia prywatnego.

Szczęśliwa rodzina?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Przygnębiona Kim Kardashian w skórzanym płaszczu idzie na spotkanie biznesowe

Kim Kardashian i Paris Hilton znowu szaleją! Tak imprezowały 20 lat temu

Kim Kardashian udowadnia, że NIE MA 6 palców u stóp

Kim Kardashian płacze podczas rozmowy z Kanye Westem po jego tweetach.

Kim Kardashian płacze w samochodzie podczas rozmowy z Kanye Westem, fot. Forum/Backgrid USA.

Kim Kardashian i Kanye West na imprezie branżowej.

Kanye West i Kim Kardashian, fot.Forum/Backgrid USA.

Kim Kardashian przytula się do męża na gali.

Kim Kardashian i Kanye West, fot.Forum/Reuters.