Kim Kardashian (39 l.) z każdej sytuacji jest w stanie wyjść obronną ręką. Celebrytka ma głowę do biznesów, jednak ostatnio wygląda na zagubioną. Wszystko przez problemy małżeńskie. Plotkuje się, że celebrytka planuje rozwód z Kanye Westem. Jaka jest prawda?

Kim Kardashian rusza z nowym BIZNESEM. Zamierza podbić domy fanów

Kim Kardashian w skórzanym płaszczu

Kim Kardashian na sporo na głowie. Jej mąż, Kanye West dokłada jej problemów. Osoba z bliskiego otoczenia Kim zdradziła tabloidowi, że Kardashianka czuje się „bardzo rozczarowana i smutna” zachowaniem męża. Gdy wydaje się, że stan psychiczny Westa się poprawił, on publikuje film, na którym wydaje się, że oddaje mocz na jedną z statuetek Grammy!

Kim Kardashian i Kanye West podjęli próbę ratowania małżeństwa – wrócili z wakacji (ZDJĘCIA)

Celebrytka jest przygnębiona, co było widać na najnowszych zdjęciach zrobionych przez fotoreporterów. Kimmy miała poważny wyraz twarzy, gdy zmieszała na spotkanie biznesowe.

Problemy w związku, czy nie – Kimmy zawsze wygląda modnie. Kardashianka tego dnia postawiła na skórzany płaszcz w kolorze butelkowej zieleni, do którego dobrała czarną, skórzaną spódnicę i bluzkę w motyw skóry węża. Na nogi założyła japonki na szpilce, które zaprojektował jej mąż, a w dłoni trzymała kontrastującą kolorystycznie, neonową torebkę Hermes.

Kim Kardashian w drodze na spotkanie biznesowe.

Kim Kardashian, fot.Forum/Mega Agency.

Kim Kardashian jak przystało na właścicielkę marki kosmetycznej miała wykonany perfekcyjny makijaż a włosy wystylizowała na retro fryzurę.

Nie cichną plotki na temat kryzysu w jej związku. Wahania nastroju i epizody maniakalne Westa są niezwykle trudne dla Kim, która nie wie, jak pomóc mężowi sobie z tym poradzić. Osoba z otoczenia gwiazd zdradziła w rozmowie z tabloidem, że raper nie przyjmuje leków, chociaż obiecał, że będzie je zażywał.

Kanye złożył wiele obietnic żonie, ale ich nie dotrzymał a Kim podobno już dłużej nie może tak żyć.

Myślicie, że dojdzie do rozwodu?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kim Kardashian i Paris Hilton znowu szaleją! Tak imprezowały 20 lat temu

Kim Kardashian udowadnia, że NIE MA 6 palców u stóp

Kim Kardashian pokazuje SZKOLNE zdjęcia. Bez RETUSZU!

Kim Kardashian w skórzanym płaszczu.

Kim Kardashian, fot.Forum/Mega Agency.

Kim Kardashian w jesiennej stylizacji.

Kim Kardashian, fot.Forum/Mega Agency.

Kim Kardashian z torebką Hermes.

Kim Kardashian, fot.Forum/Mega Agency.