Kim Kardashian (39 l.) miała dość plotek na temat swoich stóp i postanowiła uciąć je raz na zawsze. Celebrytka zdementowała informacje, jakoby miała 6 palców u stóp. Pokazała swoje nogi i zdradziła, dlaczego fani myśleli, że ma dodatkowy palec.

Kim Kardashian rusza z nowym BIZNESEM. Zamierza podbić domy fanów

Kim Kardashian pokazuje swoje stopy

Kim Kardashian ma smykałkę do biznesów i skandali. Swego czasu było głośno o jej stopach – fani myśleli, że celebrytka ma 6 palców u stóp za sprawą jednego ze zdjęć, które pojawiło się na jej profilu razem z Kylie Jenner. Debata na temat jej stóp właśnie dobiegła końca.

Kim Kardashian ma 6 palców u stóp?! Nigdy o tym nie wspominała

Kim chciała wszystkim udowodnić, że jej stopy wyglądają normalnie. Nagrała krótki filmik, na którym dokładnie policzyła do pięciu pokazując każdy z palców i zdradziła, że ma taki układ stopy – jak tylko zakłada szpilki to robi się jej zgrubienie na skórze, które wygląda jak 6 palec.

Wszyscy myślą, że mam 6 palców u nóg i to jest naprawdę szalone. Na każdej stopie mam po 5 palców – powiedziała Kardashianka.

Celebrytka bardzo często nosi szpilki, dlatego nie może uchronić się od odcisków. Wygląda to tak, jakby Kim miała haluksy ale po zewnętrznej stronie stopy. Dodatkowo czasami graficy komputerowi za bardzo się starają przerabiając jej zdjęcia i zaliczają wtopę w Photoshopie.

Spekulacje fanów na temat palców Kim Kardashian były tak intensywne, że gwiazda musiała pokazać, jak naprawdę wyglądają jej nogi.

Celebrytka nie ma do siebie dystansu i za wszelką cenę chce uchodzić za chodzącą perfekcję?

My również myśleliście, że ma 6 palców?

ZOBACZ WIĘCEJ:

UMALOWANA Kim Kardashian wyłania się z morza. Ciało IDEALNE?

Kim Kardashian pokazuje SZKOLNE zdjęcia. Bez RETUSZU!

Te fotki Kim Kardashian są dowodem na to, że WYCIĘŁA ŻEBRA? (ZDJĘCIA)

Kim Kardashian na Met Gali.

Kim Kardashian, fot.Forum.

Kim Kardashian pokazała stopy.

Kim Kardashian, fot.Instagram/kimkardashian.

Kim Kardashian w mini na ulicach Nowego Jorku.

Kim Kardashian, fot.Forum/Backgrid USA.