Kim Kardashian (39 l.) bardzo się starała by zaistnieć w show-biznesie. Zanim wypłynęła jej seks taśma i rozpoczęło się rodzinne show, które przyniosło jej sławę. Celebrytka pracowała dla Paris Hilton (39 l.). Razem imprezowały, podróżowały po świecie i żyły najlepszym życiem. Po długiej przerwie ponownie się spotkały i przeniosły fanów do lat 2000.

Kim Kardashian udowadnia, że NIE MA 6 palców u stóp

Kim Kardashian spotkała się z Paris Hilton

Kim Kardashian z pewnością nie można odmówić wytrwałości w dążeniu do celu. Celebrytka już na początku kariery dokładnie wiedziała, czego chce. Zanim jej rodzinę rozsławiło reality show, Kimmy pracowała dla Paris Hilton.

Była jej przyjaciółką, partnerką do imprez i przypominała dziedziczce Hilton o planie dnia. Po czasie każda z nich poszła w swoją stronę, a Kardashianka zrobiła markę ze swojego nazwiska. Zbudowała prawdzie imperium a jej konto obserwuje 188 mln. Internautów, przy czym Paris prawie 13 mln.

Kim Kardashian pokazuje SZKOLNE zdjęcia. Bez RETUSZU!

Obie gwiazdy ponownie się spotkały, by poplotkować. Paris zachwycała się Kim i dodała, że są jak kontrastujące bliźniaki i przez lata ich kolory włosów za bardzo nie zmieniły się.

Gdy Kim pracowała dla Hilton świat obiegły zdjęcia z ich szalonych imprez. Kardashianka piła wódkę prosto z butelki a Paris obok niej bawiła się równie świetnie. Obie nosiły pasujące stylizacje i metaliczne torebki Louis Vuitton. Dziedziczka hotelowej fortuny zazwyczaj miała jeszcze przy sobie małą torebkę, w której nosiła psa.

Oczywiście, jak spędzam czas z Paris, musimy mieć nasze ulubione torby. Te torebki wiele dla nas znaczą  – powiedziała nostalgicznie Kim.

Kim Kardashian i Paris Hilton wracają do roku 2000.

Kim Kardashian i Paris Hilton wracają do roku 2000. Fot.Instagram/kimkardashian.

Teraz Kim nie ma czasu na imprezy i zajmuje się 4 dzieci. Takli dzień spędzony z przyjaciółką z dawnych lat z pewnością przywołał miłe wspomnienia.

Pamiętacie ich imprezy?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Natalia Siwiec niczym Kim Kardashian. To zasługa tego MAKIJAŻU

TO KONIEC! Kim Kardashian poinformowała, że nie będzie już kolejnych sezonów „KUWTK”

Khloe Kardashian na nowych zdjęciach wygląda jak INNA osoba. Jest podobna do Seleny Gomez

Paris Hilton i Kim Kardashian tańczą na imprezie.

Paris Hilton i Kim Kardashian tańczą na imprezie. Fot.Instagram:letsflashback.

Kim Kardashian z Kourtney i Paris Hilton w klubie.

Kim Kardashian z Kourtney i Paris Hilton w klubie. Fot.Instagram:letsflashback.

Kim Kardashian i Paris Hilton na imprezie.

Kim Kardashian i Paris Hilton na imprezie. Fot.Instagram:letsflashback.