Wczoraj już po raz 30-ty zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Do pięknej akcji charytatywnej, organizowanej przez Jurka Owsiaka, dołączyły miliony ludzi nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Inicjatywę tę od zawsze wspiera również wiele gwiazd, a jedną ze znanych i lubianych, która każdego roku hojnie napełnia puszki z serduszkiem, jest Kinga Rusin. I choć dziennikarka od miesięcy jest niemal non stop w podróży, nie przeszkodziło jej to, by i w tym roku zasilić konto fundacji.

„Tego nie było w planach” – Kinga Rusin podzieliła się z fanami nowymi pomysłami na przyszłość

Kinga Rusin zdradziła, ile pieniędzy przeznaczyła na WOŚP

Kinga przebywa aktualnie ze swoim partnerem na Kostaryce. Niemniej wczoraj całym sercem była w Polsce, gdzie grała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Rusin pozując na tle wodospadu, przyznała, że wpłaca na konto fundacji ponad 30 000 złotych i zwróciła się do fanów z prośbą, by i w tym roku wspólnie pobić kolejny rekord, a co za tym idzie silnie wesprzeć polską służbę zdrowia. Nie byłaby jednak sobą, gdyby jednocześnie nie wbiła szpili partii rządzącej…

Na ten dzień czekamy cały rok! Dziś my Polacy, gdziekolwiek jesteśmy, gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Zachęcamy z Markiem wszystkich: grajmy razem! Przesyłamy Wam najwspanialszą muzykę świata – muzykę natury (słychać ją w tle nagrania) i wpłacamy na konto WOŚP ponad 30 tysięcy złotych. Pobijmy kolejny rekord, żeby wspomóc polską służbę zdrowia i szpitale, na które w budżecie Państwa ciągle brakuje pieniędzy, bo idą one do partyjnej telewizji, na podsłuchiwanie opozycji Pegasusem, na inwestycje widma, na fundacje powiązane z władzą, na Mejzów i Obajtków.

Kinga Rusin w bikini na Malediwach. Ona naprawdę ma 50?!

Kinga napisała również kilka ciepłych słów na temat Jurka Owsiaka i podziękowała wszystkim tym, którzy tego dnia wspierają, jak tylko mogą, WOŚP.

Wiemy ile WAŻĄ gwiazdy!

fot. Instagram: kingarusin

Kinga Rusin i Piotr Kraśko

Kinga Rusin, Piotr Kraśko, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Kinga Rusin na imprezie z Markiem Kujawą

Kinga Rusin, Marek Kujawa/fot. AKPA