W sezonie treningowym, kiedy klub Roberta Lewandowskiego bierze udział w rozgrywkach, cała rodzina Roberta, czyli on, jego żona Anna i córka Klara mieszkają w Niemczech, w Monachium. Trenerka opowiedziała właśnie, jak mijają im zwykłe dni – o której wstaje ona i Klara, jak długo pracuje i co robi popołudniami.

Najbogatsze Polki – Kulczyk na 1. miejscu, milionerkami są też Lewandowska i Chodakowska

Jak wygląda dzień Anny Lewandowskiej w Niemczech?

Anna zdradziła, że 2-letnia Klara poszła już do przedszkola. Dzięki temu grafik rodzinny jest już ujednolicony i dni są uporządkowane.

Oto, jak wygląda rutyna u Lewandowskich:

Kiedy jesteśmy w Niemczech, nasza codzienność wygląda tak… 💁‍♀ Pobudka o 7:00, śniadanko z KLARCIA (zdrowo💪) , negocjacje przy wyborze stroju do przedszkola 🙈 (kto zna?🤦‍♀🤪 dzisiaj Dresik w 🦄🦄😍 łapcie na @babybyann ) – pisze Lewandowska pokazując przy okazji stylówkę Klary – dres w jednorożce.

Kiedy Klara jest w przedszkolu, Anna pracuje:

Potem praca, czasami duuuużo praaaaaacy 👌ale przecież TO KOCHAM, kiedy coś się dzieje. Po drodze z przedszkola szybkie zakupy, oczywiście na zmianę z telekonferencjami, mailami, pisaniem, noooo i social media – z Wami też uwielbiam mieć kontakt 😘

WOW! Zdolna bestia, Klara Lewandowska zrobiła urocze zdjęcie rodzicom

A co robi trenerka w wolnym czasie?

A popołudnie .. teoretycznie lubię planować, ale często czas tak szybko ucieka, że ostatnio zaczęłam doceniać spontaniczne akcje.
Od kiedy jestem mamą słowo „PROBLEM” nabiera innego znaczenia, słowo „PLOTKA” jest nieistotne.
Skupiajmy się na tym co w życiu ważne! 🙌 – podkreśla Lewandowska. Popołudnia i wieczory są więc pewnie czasem dla najbliższych, spędzane z córeczką.

A swoją drogą… Jaka Klara jest już duża 🙂

View this post on Instagram

"WYZWANIA MAMY" 😅 Kiedy jesteśmy w Niemczech, nasza codzienność wygląda tak… 💁‍♀ Pobudka o 7:00, śniadanko z KLARCIA (zdrowo💪) , negocjacje przy wyborze stroju do przedszkola 🙈 (kto zna?🤦‍♀🤪 dzisiaj Dresik w 🦄🦄😍 łapcie na @babybyann ) Potem praca, czasami duuuużo praaaaaacy 👌ale przecież TO KOCHAM, kiedy coś się dzieje. Po drodze z przedszkola szybkie zakupy, oczywiście na zmianę z telekonferencjami, mailami, pisaniem, noooo i social media – z Wami też uwielbiam mieć kontakt 😘 A popołudnie .. teoretycznie lubię planować, ale często czas tak szybko ucieka, że ostatnio zaczęłam doceniać spontaniczne akcje. Od kiedy jestem mamą słowo "PROBLEM" nabiera innego znaczenia, słowo "PLOTKA" jest nieistotne. Skupiajmy się na tym co w życiu ważne! 🙌 Jak jest u Was kochane Mamuski? PLAN czy SPONTAN? ▶️Ps. Na www.babybyann.pl kolejne nowości 🙌 Klara wybrała 😅 __________________________________ MUM CHALLENGE 😅 When we are in Germany, we have our daily routine … 💁‍♀ Waking up at 7:00, breakfast with KLARA (healthy), negotiations when choosing a kindergarten outfit 🙈 Then its time for work, a lot of work but i love it, quick shopping,phone calls, e-mails, social media – I also love to have contact with you 😘 during the afternoon .. I theoretically like to plan things but often time is running out so fast that I recently began to appreciate spontaneous actions. Since I am a mother the word "problem" takes a different meaning, the word "gossip" is irrelevant. Let's focus on what's important in life! 🙌 #mama #dziecko#babybyAnn #annalewandowska #healthyplanbyann #fitmama #teammom #babybyAnn #baby #mom #work

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Anna i Robert Lewandowscy, Forum, Backgrid UK

Anna i Robert Lewandowscy, Forum, Backgrid UK

Anna i Robert Lewandowscy, Forum, Backgrid UK

Anna i Robert Lewandowscy, Forum, Backgrid UK

scena z: Anna Lewandowska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Anna Lewandowska, Marina Łuczenko-Szczęsna, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA