Klaudia El Dursi rozpoczęła medialną karierę w „Top Model”, a później dała się poznać jako prowadząca „Hotel Paradise”. Swoją nietuzinkową urodę zawdzięcza ojcu, który pochodzi z Libii. Prywatnie Klaudia jest mamą dwóch synów: Dawida oraz Jasia, a od kilku lat pozostaje w szczęśliwym związku z Jackiem Leszczyńskim, starannie chroniąc prywatność swojej rodziny.

Klaudia El Dursi o trudnych relacjach z matką: „Nie mówiła, że mnie kocha, nie dotykała mnie”

Klaudia El Dursi o relacjach z ojczymem

Teraz Klaudia El Dursi pojawiła się w podcaście u Żurnalisty, gdzie opowiedziała o początkach swojej kariery, macierzyństwie, partnerach, relacjach z matką i siostrą oraz ojczymie.

Jej biologiczny ojciec rozwiódł się z matką Klaudii, gdy ta miała zaledwie 6 lat, jednak jak przyznała, już od najmłodszych lat próżno było go szukać w życiu swojej córki. Zamiast tego, jego miejsce zajął ojczym, który szybko zdobył sobie sympatię obydwu córek:

Ten ojczym się tak naprawdę nie pojawił, bo on był ze mną przez całe życie. Nie pamiętam jak go poznałam, bo miałam rok. Bardzo szybko moja mama poznała mojego ojczyma i tak naprawdę to on mnie wychowywał. Mój tata przez te kilka pierwszych lat mojego życia był bardzo z doskoku, bliższy mi zdecydowanie był „tata Grzegorz” niż ten tata biologiczny. Dlatego on nie miał ciężko, bo był z nami od zawsze.

Klaudia zdradziła, że nowy partner matki wypełnił w jej życiu pustkę po biologicznym ojcu. Niestety, ze względu na pracę za granicą, mężczyzna bywał w domu od święta. Klaudia często zazdrościła koleżankom, które miały przy sobie obydwoje z rodziców:

Mój ojczym wypełniał mi tą całą pustkę, chociaż go też z nami nie było na co dzień, bo on pracował w Austrii. Był z nami tylko raz na kilka tygodni. Przyzwyczaiłam się do tego, zaakceptowałam to. Miałam trochę kompleks tych tych innych dziewczyn, które żyją w takiej szczęśliwej rodzinie, gdzie chodzą sobie na spacery czy obydwoje rodziców odbierają ze szkoły koleżankę.

Jednocześnie zapewniła, że nowy partner matki nie tylko akceptował jej córki, ale kochał je jak swoje własne:

Mój ojczym był do przyjemności – on był takim wakacyjnym, przyjeżdżał, rozpieszczał nas, kochał mnie najbardziej na świecie. Jeździliśmy na wakację, to zawsze był taki fajny czas.

Klaudia El Dursi o egzaminach syna: „Chce podążać dokładnie za ścieżkami swojej mamy”

pasekkozak

Klaudia El Dursi o śmierci Tiny Turner: „Z naszych serc to ona nie zginie”

Klaudia El Dursi o śmierci Tiny Turner: „Z naszych serc to ona nie zginie”

scena z: Klaudia El Dursi, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Klaudia El Dursi, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Klaudia El Dursi, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Klaudia El Dursi, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Klaudia El Dursi, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Klaudia El Dursi o roli w filmie „Pokusa”. Marzy o aktorstwie!