Klaudia El Dursi (30 l.) od samego początku skupia na swojej osobie ogromną uwagę. Pojawiając się na castingach do 8 edycji „Top Model” zachwyciła jurorów swoją osobą i otrzymała złoty bilet, który zwalniał ją z obecności na obozie zapoznawczym. Kobieta bezpośrednio udała się do domu modelek. Nie dość, że El Dursi jest piękną kobietą, matką dwójki dzieci to może pochwalić się rewelacyjną figurą. Klaudia w domu modelek przyjęła rolę „matki” dla wszystkich uczestników.

Uczestnicy jako czarne charaktery i trwający konflikt na linii Klaudia El Dursi kontra Kinga w Top Model 8

Klaudia El Dursi z synami i partnerem w rodzinnej sesji zdjęciowej

W programie Klaudia dała się poznać jako osoba zaangażowana, która stroni od konfliktów ale to nie znaczy, że pozwoli sobie wejść na głowę. Zawodowo piękna brunetka zajmuje się krawiectwem, ma nawet własną działalność i sprzedaje ubrania w Internecie. W programie wyszło na jaw, że Klaudia wcale nie jest amatorką i może pochwalić się  już doświadczenie w świecie modelingu i show-biznesu. Brała na przykład udział w rozbieranej sesji zdjęciwej dla magazynu „Playboy.

W ostatnim odcinku „Top Model” do wszystkich uczestników przyjechali najbliżsi. Było wiele wzruszeń i łez. Do Klaudii przyjechał jej partner i dwójka dzieci. Można było zobaczyć, że modelka ma naprawdę rewelacyjny kontakt z synami. Sesja zdjęciowa została utrzymana w klimacie wspólnego gotowania, co później miało przerodzić się w bitwę na jedzenie. Efektami sesji El Dursi podzieliła się za pośrednictwem Instagrama. Zdjęcie opatrzyła krótkim opisem: #mylife#myeverything .

Rodzinną fotografię postanowiła skomentować Justyna Gradek, która co jakiś czas stara o sobie przypomnieć w mediach.

Piękny widok 😍 dom pełen miłości i radości – napisała Gradek pod zdjęciem

Klaudia może pochwalić się znajomościami w branży. El Dursi prywatnie zna się z wieloma celebrytkami, jak na przykład: Justyna Gradek, Monika Pietrasińska, Paula TumalaNatalia Siwiec. Oprócz tego, przez krótki czas współpracowała z Kubą Wojewódzkim.

Rodzina sesja zdjęciowa Klaudii El Dursi

View this post on Instagram

#mylife #myeverything 💛

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) on

Klaudia El Dursi pokazała synka na Instagramie 

View this post on Instagram

Poszukiwacze grzybów 🤗🍂🍄 #perfectsunday

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) on

Lubicie tę uczestniczkę? Myślicie, że zrobi karierę w modelingu?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Klaudia El Dursi współpracowała z Kubą WOJEWÓDZKIM!

Klaudia El Dursi zdradziła, ile waży i co robi, że ma taką figurę. Podczas CIĄŻY przytyła bardzo DUŻO

Klaudia El Dursi opowiedziała o ciężkim dzieciństwie. Jej ojciec chciał ją SPRZEDAĆ