Klaudia Halejcio od 2020 roku jest w szczęśliwym związku z biznesmenem Oskarem Wojciechowskim, z którym doczekała się córeczki Nel. Cała rodzina mieszka w ogromnej, wartej 9 milionów willi na warszawskim Ursynowie, którą Klaudia od czasu do czasu chętnie chwali się na swoim Instagramie oraz dzieli zabawnymi momentami ze swojego życia.

Klaudia Halejcio szczerze o relacjach z rodzicami: „Dużo trudnych rzeczy było”

Prócz 2-letniej Nel, w domu Halejcio często pojawia się jeszcze jedna dziewczynka, Hania – córka Oskara Wojciechowskiego z poprzedniego związku. Klaudia spełnia się jako macocha dla dziewczynki i ma z nią bardzo dobry kontakt, o czym mówiła w jednym z wywiadów:

To nigdy nie jest taka super prosta sytuacja i mi się wydaje, że do takiej roli trzeba bardzo dojrzeć. Przyszedł taki moment w moim życiu, że ja stwierdziłam, że jestem na to gotowa. Mam mnóstwo miłości w sobie, kocham swojego partnera i jeśli on ma córkę, która jest dla niego ważna, to ona musi być tak samo dla mnie bardzo ważna. Szczerze przyznam, że odnalazłam się w tej roli, bo zawsze bardzo lubiłam dzieci i nie sprawiło mi to żadnej trudności – wyznała w rozmowie z Pomponikiem.

Klaudia Halejcio wspomina trudne dzieciństwo: „Jeździłam na kolonie z Caritasem”

Klaudia Halejcio rozpieszcza córkę i pasierbicę. Wstawiła do salonu ogromny dmuchany zamek

Celebrytka stara się traktować obydwoje dzieci równo i otaczać je taką samą miłością oraz obsypywać prezentami. Halejcio chętnie dzieli się zdjęciami i filmikami z życia Nel i Hani oraz często mówi o nich „moje dzieci”. Ostatnio, by umilić dziewczynkom czas wpadła na iście szalony pomysł. W salonie swojej 500-metrowej willi urządziła… park rozrywki z ogromnym, dmuchanym zamkiem, który stanął w salonie.

Córka i pasierbica nie kryły radości na widok atrakcji. Na opublikowanych nagraniach mogliśmy zobaczyć, jak obydwie natychmiast wskoczyły do zamku, gdzie bawiły się i dokazywały. Później udawały, że nagrywają swoje wyczyny zabawką przypominającą smartfon, a dumna Halejcio podpisała nagranie „Instagramerki”.

IG: klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio w świątecznym szale przystroiła OGROMNE JACUZZI! Efekt wart każdych pieniędzy (FOTO)

Klaudia Halejcio o zarobkach na Instagramie: „Wielu influencerów zostawia pracę”

pasekkozak

Klaudia Halejcio

IG: klaudiahalejcio

Zobaczymy Klaudie Halejcio w scenach erotycznych?

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

scena z: Klaudia Halejcio, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Klaudia Halejcio, fot. Podlewski/AKPA

IG: klaudiahalejcio

IG: klaudiahalejcio

IG: klaudiahalejcio

IG: klaudiahalejcio