Obecna edycja „Tańca z Gwiazdami” jest wyjątkowo pechowa. Na początku marca, ledwo po starcie programu, został on zawieszony z powodu pandemii koronawirusa. Po kilku miesiącach tancerze i celebryci wrócili na próby taneczne i w końcu na parkiet, jednak nadal przez koronawirusa program nie może być nagrywany jak dotychczas.

Taniec z Gwiazdami. Posągowo piękna Edyta Zając mówi o miłości: „Jestem zakochana…”

Sylwia Lipka ma koronawirusa

Ostatnio okazało się, że w związku ze wzrostem zachorowań na planie show nie mogła pojawić się widownia i media, a jedynie osoby, bez których „Taniec z Gwiazdami” nie może się odbyć. To nie jedyna informacja z tamtego tygodnia. W minionym odcinku zabrakło Bogdana Kalusa i Lenki Klimentowej, a także Jana Klimenta, którzy byli na kwarantannie. W związku z tym z partnerką Klimenta, Anną Karwan, zatańczył Kamil Kuroczko. Para odpadła, a do programu został przywrócony Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz.

Wygląda na to, że dziś wieczorem znów możemy zobaczyć jeszcze inny skład. Jak podaje Pudelek, możliwe, że zabraknie w show Sylwii Lipki, która poddała się obowiązkowym testom na obecność COVID-19, które dały wynik pozytywny. Poinformowała o tym na Tik Toku, ale nagranie już zniknęło.

Test nr 2 dla pewności. Pozytwny x2 (…) Test nr 3 wysłany do laboratorium. Nie mogłam wziąć udziału w próbie, wyniki dostanę jutro – wyznała.

W dzisiejszym odcinku mieliśmy zobaczyć Edytę Zając i Michała Bartkiewicza, Julię Wieniawę i Stefano Terrazzino, Sylwestra Wilka i Hannę Żudziewicz i wspomnianą Sylwię Lipkę z Rafałem Maserakiem. Czy tak się stanie? Przekonamy się wieczorem.

AKTUALIZACJA:

Przed chwilą otrzymaliśmy oficjalne oświadczenie Polsatu. Dzisiejszy odcinek „Tańca z Gwiazdami” odbędzie się zgodnie z planem – cała produkcja została poddana testom na obecność koronawirusa i nie stwierdzono zakażenia u nikogo z ekipy. Władze stacji podjęły decyzję o realizacji kolejnego odcinka jednak bez udziału publiczności.

ZOBACZ TEŻ:

Tak wygląda magazyn z KREACJAMI z „Tańca z Gwiazdami”. Ileż tego jest!

Cristiano Ronaldo zarażony koronawirusem!

Sylwia Lipka, Rafał Maserak/fot. AKPA

Sylwia Lipka, Rafał Maserak na parkiecie

Sylwia Lipka, Rafał Maserak/fot. AKPA