Za nami kolejny odcinek „Top Model”. Uczestnicy wyjechali już na Fashion Week do Stambułu, gdzie przeszli prawdziwy test na modela. Castingi w programie zawsze weryfikują, kto nadaje się na wybieg, a kto nie.

11. odcinek Top Model

Nie ma wątpliwości, że największą przegraną jest Klaudia El Dursi, która zdobyła jedynie 1 pokaz. 30-latka jest za każdym razem wychwalana przez jury, a na castingach, projektanci nie byli nią zainteresowani. Kinga Warzyniak również zdobyła jedynie 1 pokaz i odpadła z programu.

Największym zaskoczeniem jest Sandra Dorsz – zdobyła 5 pokazów, a zaraz po niej Olga Kleczkowska, która pójdzie w 4 pokazach. Z kolei Staś Obolewicz zrobi – 2, a Dawid Woskanian – 1.

Uczestniczka Top Model URODZIŁA. Pokazała zdjęcia tuż po porodzie: „Jeden najtrudniejszych dni w moim życiu”

Klaudia El Dursi tłumaczyła się w programie, że od początku była pesymistycznie nastawiona i może dlatego tak mało dostała pokazów. 30-letnia mama rozpłakała się też przed kamerą – zaczęła zastanawiać się, co powiedzą w szkole koledzy 11-letniego syna.

Mój Dawid ma już 11 lat. U niego w szkole wszyscy chodzą już z telefonami. Boję się z nim szczerze porozmawiać. To jest obawa przed tym, że on coś złego usłyszał na mój temat. Nie chciałabym usłyszeć, że moje dziecko mogłoby sobie coś złego na mój temat pomyśleć – wyznała El Dursi.

View this post on Instagram

#mylife #myeverything 💛

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) on

View this post on Instagram

Tyle miłości ❤️#mybigboys #mylove #christmaseve

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) on

Top Model. Ogromne zaskoczenie przed wyjazdem na Fashion Week