W nowym odcinku The Kardashians Kourtney Kardashian zdradziła jak się czuję ze swoim „grubszym” ciałem. Okazuje się, że zanim je zaakceptowała musiało minąć sporo czasu.

Kourtney Kardashian zadowolona ze swojej nowej figury

Zmiany w ciele Kourtney Kardashian pojawiły się krótko po tym jak ona i jej mąż Travis Barker zdecydowali się na przygotowanie do zabiegu in vitro.

Kourtney wyjaśniła, że osiem miesięcy zabiegów in vitro dało jej się mocno we znaki.

Kourtney Kardashian pokazuje ciało bez retuszu, „Nareszcie widzimy kogoś prawdziwego z tej rodziny”

„Zdecydowanie odcisnęło piętno na moim ciele, zarówno psychicznie, jak i fizycznie”.- powiedziała. „Dużo mi zajęło, abym poczuła się naprawdę komfortowo i zadowolona ze zmian”.

Aktualnie bardzo doceniła swoją figurę.

 

„Mój tyłek jest niesamowity” – zauważyła, przygotowując się do sesji zdjęciowej. „Cieszę się moim grubszym ciałem. Patrzyłam na moje zdjęcia, kiedy byłem bardzo chuda. Wyglądało to żałośnie”.

Kourtney powiedziała w konfesjonale, że czasy, w których była „super chuda”, w rzeczywistości zbiegły się z czasami, w których była „bardzo zmartwiona”.

„Nie chodzi o jedzenie. Nie o utrzymanie określonej wagi. Ale tak jak w toksycznych związkach” – powiedziała żona Travisa Barkera. „Zawsze mówiłam tak: kiedy jestem super chuda, to wiadomo, że nie jestem szczęśliwa”.

Wygląda na to, że to Travis pomógł jej spojrzeć na siebie w nowy sposób.

„Mam na myśli to, że każdego dnia Travis mówi: »Jesteś idealna«. Jeśli tylko zacznę narzekać mówi „Jesteś doskonała. Jesteś taka fajna… Nigdy nie byłeś lepsza” – wspominała.

Dlaczego Kourtney Kardashian nie mieszka ze swoim mężem, Travisem Barkerem?

Jak powiedziała kamerom Hulu:

„Posiadanie partnera, który tak mnie wspiera i zawsze mnie komplementuje, bez względu na wszystko, po prostu pomogło mi naprawdę zaakceptować zmiany i właściwie do tego stopnia, że teraz je uwielbiam”.

Kiedy Kourtney podoba Wam się najbardziej?