Kourtney Kardashian (40 l.) i Kim Kardashian (39 l.) sprzeczają się od dawna. W ostatnim sezonie „Z kamerą u Kardashianów” doszło jednak do ogromnej kłótni, która skończyła się bójką. Kourt ma dość i oznajmiła, że odchodzi z show. Teraz zdradziła, co jest jej priorytetem.

OMG! Groźna bójka pomiędzy Kim i Kourtney podczas kręcenia reality-show (WIDEO)

Dlaczego Kourtney Kardashian odchodzi z „KUWTK”?

Kourtney Kardashian ma dość krytyki ze strony sióstr, a zwłaszcza Kim, która uważa, że niewystarczająco angażuje się w pracę.

Mam troje dzieci, które są moim priorytetem bardziej niż program. Dlaczego muszę to powtarzać 25 razy? Nie zmienię zdania. Mówię o tym, że dochodzę do punktu, w którym nie jestem szczęśliwa. Każdy ma swoje granice. Życie jest krótkie. Nie chodzi tylko o kręcenie tego show. Nie jest w porządku, że czuję się jak w punkcie krytycznym. Potrzebuję przerwy i nie chcę już filmować.

Gwiazda ma trójkę dzieci ze Scottem Disickiem: córkę Penelope, synów Masona i Reigna.

View this post on Instagram

My heartbeat.

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

Kourtney zapowiedziała, że nie będzie dodawać Tweetów podczas najnowszego odcinka show i tak też zrobiła.

Nie będę dziś wieczorem tweetować na żywo z #KUWTK, ponieważ spędzam czas z moimi dziećmi podczas ferii wiosennych. Zdaję sobie sprawę, że większość rozmów dotyczy teraz mojej pracy i wydaje mi się, że muszę wyjaśnić jedno: wychowywanie dzieci to także praca. W rzeczywistości jest to najtrudniejsza i najbardziej satysfakcjonująca pracą, jaką kiedykolwiek miałam. Postanowiłam skupić się na moich dzieciach i marce Poosh, która pomaga w odzyskaniu równowagi w życiu. Nie oceniam nikogo, kto wybierze inną drogę, i mam nadzieję, że każdy zaakceptuje również moje wybory – napisała.

Kourtney Kardashian twierdzi, że epidemia koronawirusa jest karą Boga za ZŁE zachowanie ludzi

Celebrytka chce teraz skupić się tylko na dzieciach i rozwoju swojej marki. Po tylu latach ma dość sprzedawania swojej prywatności? Wyobrażacie sobie show bez Kourtney?

Kourtney Kardashian z córką Penelope

Kourtney Kardashian z córką Penelope fot.Forum/Mega Agency

Kourtney Kardashian z synem Reignem

Kourtney Kardashian z synem Reignem fot. Mega Agency

Kourtney Kardashian z dziećmi

Kourtney Kardashian z dziećmi fot. Forum/BACKGRID