Kourtney Kardashian postanowiła się odnieść na swoim Instagramie do zdjęć zamieszczonych na portalach na których rzekomo załatwia sprawy na mieście, podczas gdy jej mąż, Travis Barker walczy o życie w szpitalu.

Kourtney Kardashian zaprzecza, że opuściła swojego męża w szpitalu

Kourtney zamieściła kilka Instastories o tym, jak się czuła po zdiagnozowaniu u Travisa zapalenia trzustki.

Och, jaki to był przerażający i emocjonalny tydzień” – napisała. „Nasze zdrowie jest wszystkim i czasami bierzemy to za pewnik, jednak szybko może się to zmienić. Travis i ja poszliśmy razem na rutynową endoskopię, a on skończył z ciężkim, zagrażającym życiu zapaleniem trzustki.”

Travis Barker zabrany przez KARETKĘ! Kourtney Kardashian nie opuszczała go na krok

Travis Barker trafił do szpitala skarżąc się na silny ból brzucha i bardzo złe samopoczucie. Kourtney była przy jego boku, gdy był transportowany w karetce z West Hills Hospital do Cedar Sinai Medical Center w Los Angeles. Zdiagnozowano u niego zapalenie trzustki. Perkusista Blink-182 opublikował na Instagramie 2 lipca 202 roku o tym, dlaczego był hospitalizowany.

WIEMY DLACZEGO Travis Barker wylądował w SZPITALU! Sprawa jest poważna

„Poszedłem na endoskopię w poniedziałek, czując się świetnie. Ale, po obiedzie, poczułem ogromny ból i od tego czasu jestem hospitalizowany” – napisał. „Podczas endoskopii usunięto mi bardzo mały polip w bardzo wrażliwym miejscu, zwykle obsługiwanym przez specjalistów, który niestety uszkodzono przewód odprowadzający trzustki. Spowodowało to ciężkie, zagrażające życiu zapalenie trzustki. Jestem tak bardzo, bardzo wdzięczny, że dzięki intensywnemu leczeniu jest mi obecnie znacznie lepiej.”

Kourtney w kolejnej relacji również nawiązała do tego jak bardzo cieszy się, że sytuacja została opanowana.

„Jestem tak wdzięczna Bogu za uzdrowienie mojego męża, za wszystkie wasze modlitwy za niego i za nas, za wszechogarniające wylanie miłości i wsparcia. Jestem tak wzruszona i wdzięczna” – napisała.

Kourtney dała tym samym znać, że bardzo przeżyła chorobę swojego świeżo upieczonego małżonka.W mediach pojawiły się zdjęcia Kardashian na których rzekomo snuje się po ulicach podczas gdy jej mąż walczy o życiu w szpitalu. Gwiazda reality show zaprzeczyła jakoby zdjęcia pochodziły z tego okresu.

Kourtney Kardashian: „Lekarz kazał mi pić nasienie Travisa 4 razy w tygodniu”

„I do paparazzi, którzy sprzedawali zdjęcia, na których jestem ‚na wolności’, podczas gdy mój mąż był w szpitalu walcząc o życie… te zdjęcia zostały w rzeczywistości zrobione tygodnie temu, (nie pamiętam nawet kiedy ostatni raz miałam na sobie ten dres na zdjęciach)…. Nie zapomniałam o was”. – napisała Kourtney. Prezentujecie nowy poziom dna, próbując zarobić na naszym nieszczęściu. Naprawdę niefajnie, bo nie opuściłam go nawet na moment. Wstydźcie się.”

Wierzycie jej?

 

 

 

 

Kourtney Kardashian and Travis Barker Credit line: MIKE BLAKE / Reuters / Forum

Los Angeles, CA –  Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum

PORTOFINO, ITALY – , Credit line: Cobra Team / BACKGRID / Backgrid UK / Forum