Sonda

poll-violet

Kris Jenner lepiej wygląda w:

1

brązie

2

blondzie

Kris Jenner (64 l.) i jej młodszy o 25 lat partner – Corey Gamble, są szaleńczo w sobie zakochani. Spotykają się już od 4 lat a sprawy między nimi robią się coraz poważniejsze. Gamble jest traktowany jak członek rodziny. Ma świetny kontakt z dziećmi Kris. Czy w następnej kolejności ich związek zmierza do małżeństwa? Mama Kardashianek ma już zdanie na ten temat.

Kris Jenner pokazała się w nowych butach Yeezy. Ten model ZASKAKUJE (ZDJĘCIA)

Kris Jenner kolejny raz wyjdzie za mąż?

Kris Jenner uwielbia alkohol, luksus i wystawne życie. Mama Kardashianek przeżyła publiczne i trudne rozstanie, gdy były mąż Bruce Jenner w 2015 roku ogłosił, że zmienia płeć. Bruce zmienił imię na Caitlyn i zaczął określać się jako trans płciową kobietę. Krótko po złożeniu wniosku o rozwód w 2014 r. – Kris poznała i zakochała się bez pamięci w Corey’u Gamble (39 l.) Chociaż są ze sobą od ponad czterech lat, nie planują w najbliższym czasie zmienić statusu związku.

Kris jest zadowolona z tego, jak wygląda jej związek z Corey’em. Nie widzi potrzeby ponownego zamążpójścia. Jest zadowolona z obecnego stanu rzeczy, a Corey też nie potrzebuje etykiety. Ci dwoje nie planują małżeństwa –  zdradziła osoba z otoczenia Kris w rozmowie z HollywoodLife

Wiek dla tej dwójki jest wyraźnie tylko liczbą. Corey jest prawdziwą skałą dla Kris, zawsze znajdzie dla niej czas, kiedy potrzebuje emocjonalnego wsparcia. Bardzo dobrze dogaduje się z Kylie i Kim. Mąż Kardashianki – Kanye zaprzyjaźnił się z facetem Kris co tylko umocniło ich relację.

Corey także występuje w rodzinnym reality-show Keeping Up With The Kardashians i wygląda na to, że nigdzie się nie wybiera.

Kris Jenner i Corey Gable na zdjęciach:

View this post on Instagram

Congrats to the Biebs !!

A post shared by Corey Gamble (@coreygamble) on

Ładnie razem wyglądają?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kris Jenner zdradziła, jakie PREZENTY goście weselni dostali od państwa Bieberów

Kylie Jenner nie zamierza wracać do Travisa Scotta, spędza z nim czas dla dobra córki!

Travis Scott oficjalnie powiedział, że nadal KOCHA Kylie Jenner

Kris Jenner

Fot.Forum/BACKGRID USA

Kris Jenner Corey Gamble

Fot. Jim Ruymen/UPI