Zenon Martyniuk (50 l.) bardzo zaangażował się w sprawy pomiędzy jego synem a synową. Przez długi czas młode małżeństwo nie mogło się porozumieć i to właśnie król disco polo miał być tą osobą, która próbowała załagodzić spór i przemówić do rozsądku syna. Wygląda na to, że wszystko udało się pomyślnie wyjaśnić i wszyscy teraz mogą skupić się na najmłodszym członku rodziny – małej Laurze (8 miesięcy). Król disco polo jest zafascynowany dziewczynką i nie może powstrzymać się, przed kupowaniem jej drogich prezentów. Sprawdźcie co takiego Zenon podarował swojej wnuczce!

Zenon Martyniuk przeprowadził z synem męską rozmowę. Co mu powiedział?

Zenon Martyniuk stale rozpieszcza wnuczkę

Zenon Martyniuk aktualnie pracuje nad filmem biograficznym o sobie. Król disco polo przebywał w trasie po USA. Oczywiście pamiętał o swojej wnuczce, której postanowił przywieźć mnóstwo prezentów. Martyniuk w roli dziadka czuje się rewelacyjnie. Podobno dziewczynka jest jego oczkiem w głowie. Sam w jednym z wywiadów przyznał, że nie może powstrzymać się przed rozpieszczaniem małej Laury.

Przyznaję, że rozpieszczam Laurę. Nawet jeśli nie mogę jej widywać tak często, jakbym chciał, to bacznie śledzę jej rozwój. Ewelina każdego dnia przysyła mi mnóstwo zdjęć i filmików. Z Ameryki przywieźliśmy jej całą walizkę zabawek. Żona kupiła jej też piękne sukieneczki – wyjawił dziadek Zenon

Wokalista niedawno wrócił z USA, a zaraz ponownie wylatuje do Belgii. Martyniuk koncertuje na całym świecie, co pokazuje jak wielu wielbicieli ma król disco polo. Niebawem, bo 14 lutego będziemy mogli oglądać film z udziałem lidera grupy „Akcent. Zenon stale pracuje i ubolewa, że nie może spędzać tyle czasu z wnuczką ile by chciał. Jak powiedział, śpiewa małej Laurze, czasami nawet przez telefon a dziewczynka bardzo lubi jego muzykę.

Mała Laura jest oczkiem w głowie wszystkich. Bardzo żywo reaguje na moje piosenki i cieszy się kiedy jej śpiewam. W ogóle lubi prawie każdą muzykę – opowiadał o swojej wnuczce Martyniuk

Gratulujemy tak licznych sukcesów!

Gepostet von Ewelina Martyniuk am Samstag, 19. Oktober 2019

Zenon Martyniuk

scena z: Zenon Martyniuk, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Zenon Martyniuk z żoną

scena z: Zenon Martyniuk, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Daniel Martyniuk

Warszawa, 29.10.2018. Nagranie programu ‚Pytanie na Śniadanie’ w TVP2; Daniel Martyniuk. Fot.Forum,

Do kogo bardziej jest podobna mała Laura?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Daniel Martyniuk miał dość NIETYPOWE urodziny, potem pojechał z żoną do Lichenia

Daniel Martyniuk chce WALCZYĆ o Ewelinę! Myślę nad jakąś PRACĄ, bo jak nic nie robię, to przychodzą mi do głowy GŁUPOTY

Zenon Martyniuk zabrał żonę na ściankę. Jak się prezentowało małżeństwo?