Syn Zenona Martyniuka układa sobie życie u boku nowej partnerki Faustyny. Para zaręczyła się latem 2022 roku w Wenecji. Narzeczeni powiedzieli sobie „TAK” na Bali. Faustyna Dagmara Jamiołkowska poślubiła syna króla disco polo.

Żona Daniela Martyniuka o konflikcie z teściową! „Wiele rzeczy się działo”

Kolejne wesele Daniela Martyniuka!

Ukochana syna króla disco polo opublikowała na Instagramie serię relacji ze ślubu, jednak na zdjęciach wśród gości zabrakło rodziców Daniela – Danuty i Zenona Martyniuków. Rodzice postanowili zmienić to i wyprawić im ogromne wesele, na którym będą obecni.

Danuta Martyniuk WPADŁA W SZAŁ gdy zapytano ją o ślub syna! „Ja nic nie wiem”

Według informacji, do których dotarł ShowNews, Danuta i Zenon Martyniukowie byli zawiedzeni faktem, że nie udało im się pojawić na ślubie ich syna. Teraz organizują jemu i Faustynie wesele na Podlasiu. Jak podaje anonimowy informator portalu ShowNews, cała uroczystość ma się odbyć pod koniec marca 2024 roku.

Tak wyglądał pierwszy ślub syna Zenka Martyniuka, Daniela z Eweliną Golczyńską

Podczas rozmowy portalu z tajemniczym informatorem, przekazane zostały również informacje na temat całego wydarzenia i zaproszonych gości.

Na wesele zaproszono rodzinę i przyjaciół młodej pary, będzie to spora impreza na kilkaset osób. Wszystko odbywa się w wielkiej tajemnicy, ale już zbyt wielu ludzi zaangażowało się w ten plan, więc informacje zaczynają wyciekać. Martyniukowie i Jamiołkowscy szykują naprawdę fajną imprezę, która ma zbliżyć do siebie ich rodziny. Będą też gwiazdy branży muzycznej. – wyznała w ShowNews osoba z bliskiego otoczenia gwiazd

Zenon Martyniuk, Danuta Martyniuk,  fot. Kurnikowski/AKPA

Zenon Martyniuk, Danuta Martyniuk, fot. Kurnikowski/AKPA

Daniel Martyniuk; fot. forumgwiazd.com.pl / Forum

Zenek Martyniuk z zona Danuta, synem Danielem i psem; fot. Marek Kwiecien / Studio69 / Forum