Syn Zenona Martyniuka układa sobie życie u boku nowej partnerki Faustyny. Para zaręczyła się latem 2022 roku w Wenecji. Narzeczeni powiedzieli sobie „TAK” na Bali. Faustyna Dagmara Jamiołkowska poślubiła syna króla disco polo.

Daniel Martyniuk znów stanął przed sądem. Zapadł prawomocny wyrok!

Huczne wesele Daniela Martyniuka!

Ukochana syna króla disco polo opublikowała na Instagramie serię relacji ze ślubu, jednak na zdjęciach wśród gości zabrakło rodziców Daniela – Danuty i Zenona Martyniuków. Rodzice jakiś czas później postanowili zmienić to i wyprawić młodej parze ogromne wesele, na którym będą obecni.

Danuta Martyniuk przeszła OPERACJĘ. W tym trudnym czasie może liczyć na męża

Jak się okazuje, informacje przekazane prasie w lutym tego roku były prawdziwe, a młoda para podczas świąt obchodziła po raz drugi najpiękniejszy dzień w życiu. Choć rodzina starała się, by wesele było bardzo prywatnym wydarzeniem, w internecie można zobaczyć relacje zaproszonych gości. Na zdjęciach widać, że oficjalną datą drugiego wesela był 31 marca 2024!

Tak Zenon Martyniuk świętuje 35. rocznicę ślubu! Zrobił z żony gwiazdę teledysku

Podczas hucznej imprezy nie tylko nie zabrakło rodziców Daniela. Zenek Martyniuk postanowił zrobić prezent swojemu ukochanemu synowi i wyprawić prywatny koncert z jego hitami disco polo. Choć w sieci istnieje tylko kilka zdjęć i nagrań z uroczystości, mamy nadzieję, że niebawem para młoda pochwali się pięknymi ujęciami z tego wspaniałego dnia.

IG/yokomirag

IG/yokomirag

IG/yokomirag

IG/yokomirag