Związek Daniela Martyniuka wisi na włosku. Choć on sam już zmienił zdanie i nie rozwodu z Eweliną, teraz okazało się, że żona Daniela złożyła już papiery rozwodowe. Jak dziś pisze Super Express, Daniel postanowił walczyć o swoją kobietę!

Myślę nad jakąś pracą, bo jak nic nie robię, to przychodzą mi do głowy głupoty. Chciałbym sam zarabiać na siebie i rodzinę. Wciąż szukam życiowej drogi, w pubie nie czułem, że się spełniam, nie chcę już wypływać w dalekie rejsy, choć to lubię, bo wiem, że strasznie tęskniłbym za Eweliną i Laurą. Teraz też za nimi tęsknię, ale mam nadzieję, że niebawem się spotkamy – mówi Martyniuk w rozmowie z Super Expressem.

Syn Martyniuka rozwodzi się z żoną: Dziewczyna powiedziała, że nosi plastry, a nie nosiła ich

Martyniuk zdaje sobie sprawę, że ostatnio nie zachowywał się zbyt odpowiedzialnie. Winę na to syn gwiazdora disco-polo zrzuca na alkohol:

Powiedziałem ostatnio trochę przykrych słów. Alkohol namieszał mi w głowie i wyszło jak wyszło. Nienawidzę alkoholu. Już po niego nie sięgnę. Będę walczył o rodzinę – zapowiada Daniel.

Daniel Martyniuk rozwodzi się z żoną. Jedynym ratunkiem jest ŻONA króla disco polo

Daniel Martyniuk ułożył już plan na najbliższy czas:

Nie będzie żadnego rozwodu. Zrobię wszystko, żebyśmy byli razem. Wierzę, że wszystko będzie dobrze. Ewelina przyjedzie 1 sierpnia na moje 30. urodziny. Już nie kogę się doczekać spotkania. Teściów też serdecznie zapraszam. Jestem z nimi w kontakcie – podkreśla.

Jeszcze niedawno Daniel publicznie fatalnie wypowiadał się na temat swej żony i jej rodziny. Potem nagle zmienił zdanie i na swoim Instagramie zapowiedział, że żadnego rozwodu nie będzie, bo w jego związku z Eweliną wszystko jest już super.

Nagły ZWROT akcji u Daniela Martyniuka! Syn Zenka nadaje prosto z łóżka: ROZWODU NIE BĘDZIE!

Konto Daniela zniknęło z Instagrama.

Dlaczego Daniel Martyniuk usunął konto na Instagramie?

Daniel tłumaczy, że skasował konto z miłości do żony:

Rozmawiamy z Eweliną o naszej przyszłości. Z miłości do żony usunąłem konto na Instagramie. Ewelina poprosiła mnie o to i o to, bym odstawił alkohol. Dla niej i dla naszej córki wytrwam w trzeźwości i będę najlepszym mężem – zapowiada Daniel.

Ewelina Golczyńska, żona Daniela Martyniuka, Fot. Michal Kosc / FORUM

Fot. Michal Kosc / FORUM

Daniel Martyniuk z żoną, Fot. Michal Kosc / FORUM