Daniel Martyniuk (30 l.) zaczyna nowe życie. Syn gwiazdora disco-polo, Zenka Martyniuka, po serii wpadek był o krok od rozwodu z żoną, Eweliną. Teraz Daniel postanowił zmienić swoje życie. Spotkał się z całą rodziną i pojechał do Lichenia modlić się o miłość i wierność.

Daniel Martyniuk pojechał z żoną Eweliną do Lichenia

Ewelina Martyniuk wniosła pozew o rozwód, a Daniel usunął konto instagramowe

Jak pisze Super Express, syn muzyka swoje urodziny świętował w rodzinnej atmosferze. 30-letnia latorośl Zenka Martyniuka pojechała w rodzinne strony swej żony. Tam – z partnerką, ich córką Laurą (6 miesięcy) oraz rodziną żony, Daniel świętował 30. urodziny. Impreza była bez alkoholu, ponieważ Daniel postanowił całkowicie odstawić tę używkę. To przez alkohol zaliczał wpadkę za wpadką – tak twierdzi.

Danielowi taka impreza bardzo się spodobała. W rozmowie z tabloidem syn Zenka opowiedział również o wizycie w sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Licheniu Starym. Daniel pojechał tam, by modlić się o potrzebne łaski:

Chcę kolejną dekadę życia rozpocząć z boską opieką. Pojechaliśmy prosić Matkę Boską o opiekę nad nami. Modliłem się o to, by Bóg pomógł mi wytrwać w trzeźwości i wierności. Prosiłem Matkę Bożą o spokój w rodzinie i by zawsze gościła w niej prawdziwa miłość – powiedział syn Zenka w rozmowie z SE.

Nagły ZWROT akcji u Daniela Martyniuka! Syn Zenka nadaje prosto z łóżka: ROZWODU NIE BĘDZIE!

Daniel Martyniuk obiecuje, że będzie się starał być jak najlepszym mężem dla Eweliny i ojcem dla Laury:

Tym razem nie zawiodę. Wbrew pozorom bardzo się kochamy. Nie dopuszczę, by stracić żonę i córkę. Będę się starał być najlepszym mężem i ojcem – mówi.

Trzymamy mocno kciuki!

Daniel Martyniuk, Forum

Daniel Martyniuk na ślubnym kobiercu z żoną Eweliną, Forum

Fot. FORUM

Fot. FORUM