Krzysztof Gojdź niegdyś regularnie flitował  polskim show-biznesem. Wystąpił nawet w filmie Paryka Vegi. Potem postanowił wyjechać do Miami i otworzyć swoją klinikę.

Krzysztof Gojdź otwiera kolejne kliniki

Krzysztof Gojdź sprzedaje warszawski apartament. Cena zwala z nóg

Wychodzi na to, że biznes się dobrze wiedzie, bo Gojdź planuje otworzyć kolejne kliniki – w Nowym Jorku w najdroższej dzielnicy, czyli na Manhattanie oraz w Chicago.

Klinika w Chicago to ogromny projekt, dwa razy więcej klientów niż w Miami. To jest prawdziwe szaleństwo, ponieważ też tam jest bardzo dużo Polonii, i w tym momencie mam już tysiąc osób na liście oczekujących. Za dwa, trzy miesiące otworzymy kolejną klinikę i to w wyjątkowym miejscu. Będzie to słynna piąta aleja na Manhattanie w Nowym Jorku – powiedział w Plejadzie słynny lekarz.

Krzysztof Gojdź wspiera Krystynę Jandę: „Dajcie już wreszcie na LUZ”

Okazuje się, że działa dopiero rok, a już dzwonią do niego sławy z USA:

W Stanach Zjednoczonych działam dopiero rok, a mimo to gwiazdy już pukają do moich drzwi. Pamiętajmy, że mamy też taki czas, gdy większość sław zaszyła się gdzieś w swoich domach. Niedawno zadzwonił do mnie menedżer jednej z największych hollywoodzkich gwiazd i zapytał, czy nie zrobiłbym jego klientce swego rodzaju „domowe spa medyczne” właśnie w jej ogromnej willi w Miami. Nie mogę zdradzić nazwiska, ale to była gwiazda największego już formatu. Nie chciała chodzić też bezpośrednio do kliniki ze względu na czyhających wszędzie paparazzich. To jest właśnie jeden z projektów, nad którymi obecnie pracuję – zdradza Gojdź.

Dodaje, że jest to kwestia czasu, kiedy celebryci częściej zaczną do niego przychodzić, a klinika w Nowym Jorku jest tworzona pod gwiazdy.

Polski „Żywy Ken”: „Medycyna estetyczna jest dla mnie jak otworzenie rano oczu”. Krzysztof Gojdź OSTRZEGA!

Krzysztof Gojdź Fot. Instagram

Krzysztof Gojdź Fot. Instagram

Krzysztof Gojdź Fot. Instagram

Krzysztof Gojdź Fot. Instagram