Krzysztof Ibisz po raz trzeci stanął na ślubnym kobiercu w sierpniu 2021 r. Jego wybranką została Joanna Kudzbalska, znana z programu „Top Model„. W ubiegłym roku para doczekała się syna Borysa.

Joanna Ibisz zdradza kulisy związku z Krzysztofem Ibiszem

Krzysztof Ibisz i Joanna Ibisz świętują rocznicę ślubu

Niedawno Joanna Ibisz w rozmowie z „Dzień Dobry TVN” zdradziła, że sfingowali ślub, bo nie chciała od razu pojawić się na pierwszych stronach gazet: „Nie mówiłam tego, ale nasz ślub był sfingowany. Podaliśmy, że był dzień wcześniej. Prawdziwa rocznica jest 14 sierpnia. To ja nie chciałam być na świeczniku, trochę mi zajęło, żeby to było bardziej powszechne”. 

Krzysztof Ibisz pokazał wózek syna! Postawili na klasyczne kolory

Okazuje się, że Krzysztof i Joanna wzięli ślub 14, a nie 13 sierpnia. Tak więc para świętowała 2 rocznicę ślubu w poniedziałek, ale w dość nieoczywisty sposób. Ibiszowie wybrali się na warsztaty jogi, skąd prezenter pochwalił się zdjęciami.

Moja Asia, moja miłość, moje szczęście, moja żona, moja przyjaciółka, mama naszego Boryska. Dziś druga rocznica naszego ślubu. Uczciliśmy ją kilkudniowymi warsztatami jogi. Coś dla ciała i dla ducha. Dla nas. Pozdrawiamy – napisał Ibisz.

Krzysztof Ibisz z nową żoną spędza urlop na rajskiej wyspie