Cała rodzina królewska jest zszokowana po wywiadzie Meghan Markle i księcia Harry’ego. Mimo że zazwyczaj tego nie robią, królowa zadecydowała nawet wydać oświadczenie. Książę William również jest zdruzgotany. Wyszło na jaw, że wymienił z bratem wiadomości.

Pałac Buckingham przerwał milczenie!

Książę William i książę Harry – konflikt

Książę William od dawna nie jest w najlepszych stosunkach z Harrym. W wywiadzie najbardziej nie spodobało mu się to, że we wszystko wmieszana została jego żona, Kate Middleton.

William jest „zdruzgotany”. Tego jednego wątku nie może wybaczyć Sussexom

Bracia po wywiadzie wymienili ze sobą SMS-y i chociaż nie znamy ich treści, rozmowa musiała być bardzo nieprzyjemna.

William i Harry są tak daleko od siebie, jak to tylko możliwe – emocjonalnie i fizycznie. Ich relacja jest na dnie. William szaleje po wywiadzie dla Oprah – zdradził informator „The Sun”.

William i Harry z księżną Dianą

William i Harry z księżną Dianą fot. Archives / Forum

W lipcu planowane jest odsłonięcie pomnika księżnej Diany w Pałacu Kensington. Bracia mieli zrobić to razem. Są w tak złych stosunkach, że obecnie wydaje się to być niemożliwe.

William jest tak zły na niego, że w tej chwili jest całkowicie nie do pomyślenia, aby zjednoczyli się i stanęli razem podczas odsłonięcia pomnika księżnej Diany. Z drugiej strony nie powie Harry’emu, że nie jest mile widziany. To jest ich matka. Zamówili posąg razem, więc byłoby niesprawiedliwe powiedzieć, że nie chce, aby Harry tam był.

Mówi się również, że Meghan i Harry pojawią się obok rodziny królewskiej w czerwcu podczas „Trooping The Colour”, obchodach urodzin królowej Elżbiety, a także chcą świętować razem 100. urodziny księcia Filipa.

Wychodzą na jaw kolejne fakty z królewskiego życia Meghan Markle. Wtedy jej mama była w SZOKU

Myślicie, że do tego dojdzie?

Cambridge'owie i Sussexowie na balkonie

Cambridge’owie i Sussexowie na balkonie fot.The Mega Agency / Forum

William i Harry

William i Harry fot. Capital pictures / Forum

William i Harry

William i Harry fot. PA Images / Forum