To był najbardziej emocjonujący odcinek tej edycji The Voice of Poland. O tytuł najlepszego głosu w Polsce walczyli Arek Kłusowski, Mateusz Ziółko, Ernest Staniaszek i Jagoda Kret. Jako pierwsza z programem pożegnała się Jagoda. Zacznijmy jednak od początku…

Na pierwszy ogień spośród solistów poszedł Ziółko, który zaśpiewał piosenkę Michaela Jacksona. Marysia Sadowska przyznała, że jego głos może zmienić świat. Dalej swój popis dała Jagoda. Jej wykonanie At Last było bez zarzutu, ale Edyta Górniak wytknęła podopiecznej, że niepotrzebnie się stresuje. A co zaśpiewał Ernest? Ten łamacz serc wybrał sobie utwór z repertuaru The Mody Blues. Na deser zostawiono Arka i Wonderful Wordl.

Uczestnicy wystąpili też w duetach z jurorkami poprzednich edycji: Arek z Justyną Steczkowską, Ernest z Patrycją Markowską, Mateuszem z Kayah, Jagoda z Anią Dąbrowską.

A co się działo w męskiej dogrywce? Uraczono nas duetami z jurorami. Na scenie z Sadowską pojawił się Mateusz, z Markiem Piekarczykiem Ernest, a Arek, naturalnie, z Tomsonem i Baronem. Jagodzie także dano możliwość pokazania się ze swoją mentorką.

Gościem specjalnym była też zwyciężczyni poprzedniej edycji show – Natalia Sikora. To ją można było podziwiać w następnej kolejności.

A kto tym razem przypadł najbardziej do gustu widzom i wygrał program? MATEUSZ ZIÓŁKO. Różnica głosów wynosiła zaledwie 2%.

Serdecznie gratulujemy!

Kto wygrał The Voice of Poland?

Kto wygrał The Voice of Poland?

Kto wygrał The Voice of Poland?

Kto wygrał The Voice of Poland?