22-letnia najmłodsza miliarderka świata, Kylie Jenner, postanowiła wesprzeć służbę zdrowia w jej rodzinnym mieście – celebrytka przeznaczyła milion dolarów na wsparcie szpitali w Los Angeles.

OGROMNY hejt na Kylie Jenner, gdy pokazała pałeczki do sushi za prawie 2 tysiące złotych

Epidemia koronawirusa dosięgnęła już Stany Zjednoczone. Liczba zarażonych rośnie drastycznie, szczególnie trudna sytuacja panuje w wielkich aglomeracjach – Nowym Jorku i Los Angeles.

Mieszkańcy Kalifornii poddają się kwarantannie, rodzina Kardashianów nie jest wyjątkiem. Siostry K spędzają czas w domach ze swoimi dziećmi. Najmłodsza z sióstr, Kylie, postanowiła pomóc służbę zdrowia, która w nowych realiach nie jest w stanie udźwignąć obciążeń. Kylie ofiarowała milion dolarów na wsparcie szpitali w Los Angeles.

Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa. Artystka zdradziła, jaki jest stan jej dziecka

Pieniądze od celebrytki zostaną przeznaczone na zakup masek ochronnych, przyłbic, fartuchów i odzieży ochronnej dla lekarzy. O darowiźnie Kylie poinformowała na swoim Instagramie jedna z lekarek, Dr. Thaïs Aliabadi.

Coraz więcej gwiazd i znanych osób walczy z KORONAWIRUSEM. Kto jest zarażony?

Z głębi serca dziękuję Ci Kylie Jenner. Jesteś moją bohaterką. Twój hojny dar pomoże uratować wiele ludzkich istnień. Sprawiasz, że nasz świat staje się lepszy – napisała lekarka.

Kylie Jenner

Kylie Jenner, fot. JACK / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Kylie Jenner

Kylie Jenner, fot. SPOT / BACKGRID / Backgrid USA / Forum