Wczoraj pisaliśmy o Kylie Jenner (22 l.) która z dumą pokazała swoje stylowe i bardzo drogie pałeczki do sushi od Louis Vuitton. Niektórzy z jej fanów zaczęli sugerować, że miliarderka powinna wykorzystać swoje pieniądze, aby pomóc innym ludziom walczącym z pandemią koronawirusa.

Kylie Jenner nawet sushi je w LUKSUSOWY sposób. To już przesada?

Kylie Jenner w ogniu krytyki

Kylie Jenner nie kryła podekscytowania, gdy pokazywała swoim obserwatorom na Instagramie nowe pałeczki do sushi od Louis Vuitton o wartości ok. 2 tysięcy złotych. Jednak nie wszyscy byli pod wrażeniem drogiego zestawu. Jennerka napisała, że musi zacząć podróżować z modnym dodatkiem, by wiadomo, nawet stylowo zjeść.

Fani w sekcji komentarzy nie kryli rozczarowania. Kilka osób zarzuciło miliarderce, że zamiast pomóc potrzebującym nawet podczas pandemii ma w głowie jedynie markowe i drogie rzeczy.

To zabawne, jak wpływowe osoby, takie jak Kylie Jenner, mówią o tym, że muszą pamiętać o podróżowaniu z pałeczkami Louis Vuitton, gdy inni ludzie są zwalniani z pracy i zastanawiają się, jak zarobią kolejną wypłatę podczas tej pandemii – napisała jedna z Internautek

Kylie Jenner pokazała pałeczki do suski za prawie 2 tys. złotych.

Fot.Instagram/kyliejenner

W sekcji komentarzy polała się fala hejtu na celebrytkę za promowanie konsumpcjonizmu nawet w tak trudnym czasie. Fani uważają, że Jenner ​​powinna wspomóc najbardziej potrzebujących, szczególnie podczas obecnego kryzysu spowodowanego koronawirusem.

Ludzie umierają z głodu. Zatrzymajcie się na chwilę, pokazując swoje życie pełne luksusów, w tym pałeczek sushi, które są warte więcej niż nasze domy. Kylie, zgłupiałaś – czytamy

View this post on Instagram

monday.

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Mimo wszystko Kylie apelowała do fanów, by pozostali w domach i poszli za jej śladem – ona też od ponad tygodnia nie rusza się ze swojej rezydencji i do tego samego zachęca wszystkich obserwatorów.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Natalia Siwiec OSTRO odpowiedziała na komentarz Internautki. Chodziło o pomoc pieniężną w walce z koronawirusem

Harvey Weinstein zarażony KORONAWIRUSEM

Lekarz ZAAPELOWAŁ do samej Kylie Jenner. Ma do niej wielką prośbę

Kylie Jenner w podróży po Europie z okazji swoich 22 urodzin.

Kylie Jenner, Fot.Forum

Kylie Jenner na premierze filmu Travisa Scotta, Netflix Travis Scott " Look Mom I can Fly"

Kylie Jenner, Fot.Forum/Mega Agency