Kylie Jenner (22 l.) w lutym 2018 roku została mamą córeczki Stormi. Chociaż pojawiały się plotki, że celebrytka spodziewa się dziecka, ona nie potwierdzała ich aż do samego porodu. Teraz pokazała zdjęcie z brzuszkiem – fani pomyśleli, że znów jest w ciąży.

Kylie Jenner w strasznym kolorze włosów. Kiedyś podobnie wyglądała jej siostra Kim

Kylie Jenner pokazała zdjęcie z ciążowym brzuchem

Kylie ukrywała się przez cały okres swojej pierwszej ciąży. Nie dawała sfotografować się paparazzi, a na Instagram wrzucała jedynie zdjęcia twarzy lub takie, które zrobione zostały dużo wcześniej. Twierdzi, że chciała przeżyć ten czas w spokoju, ale znając rodzinę Kardashianów, mógł to być celowy zabieg, aby zrobić wokół nich jeszcze więcej szumu. W tym samym czasie w ciąży była siostra Kylie, Khloe.

Kylie Jenner nie zamierza wracać do Travisa Scotta, spędza z nim czas dla dobra córki!

Gwiazda była bardzo krótko z Travisem Scottem, gdy zdecydowali się na dziecko. Chociaż ich związek wydawał się idealny, niedawno się rozstali. Tym bardziej fanów mogło zdziwić nowe zdjęcie na Instagramie Kylie. Ma na nim widoczny, ciążowy brzuszek. Okazało się jednak, że to pamiątka z czasów pierwszej ciąży.

W ciąży z moją córeczką. Nie mogę uwierzyć, że niedługo skończy dwa lata – napisała celebrytka.

Kylie Jenner pokazuje ciążowy brzuch:

Fani przez moment myśleli, że gwiazda znów jest w ciąży:

Myślałam, że znowu jesteś w ciąży!

OMG Myślałem, że znów spodziewasz się dziecka i byłem w szoku.

Gratulacje – pisali pod zdjęciem.

Córka Kylie Jenner dostała od babci prawdziwy DOM na gwiazdkę (VIDEO)

Kylie nie ukrywa, że chciałaby powiększyć z rodzinę i gdy jeszcze była z Travisem, planowali drugie dziecko, chociaż nie zdradzili dokładnie kiedy.

View this post on Instagram

cutest travel buddy 👼🏽🛩

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Kylie Jenner Travis Scott

Travis Scott, Kylie Jenner i córka Stormi Webster pojawili się na premierze filmu na Netflixie, opowiadającym o wczesnym życiu i dorastaniu rapera. Fot.Forum, Mega Agency.

Stormi Webster

Stormi, córka Kylie Jenner fot. Forum, Backgrid USA