Kylie Jenner może pochwalić się garderobą, której zarówno rozmiar jak i wyposażenie można porównać z luksusowym butikiem połączonym z ekskluzywnym salonem piękności.

Fani ŻĄDAJĄ USUNIĘCIA Kylie Jenner z teledysku Cardi B. Stworzyli PETYCJĘ

Kylie Jenner bez make upu

Makijażowa magnatka w swoim Insta Stories pokazała swoją olbrzymią szafę, w której każda miłośniczka mody oszalałaby z radości. Gwiazda przyznała, że ma wielką słabość to starych modeli torebek Chanel i podzieliła się kilkoma zdjęciami luksusowych akcesoriów.

Przed nagraniem Kylie Jenner pokazała się zupełnie bez makijażu. Na ujęciu z hasztagiem „before” widać celebrytkę bez grama makijażu: jej wielkie usta nie są tak wyraźnie zaznaczone, a oprawa oczu jest niemalże niewidoczna. Po kilku ujęciach, na których można zobaczyć produkty sygnowane nazwiskiem milionerki, można zobaczyć efekt ich działania: słynne matowe usta i pięknie zaznaczone oczy.

Kylie Jenner pije shoty i WYDZIERA SIĘ na Kris. „Daj mi k**** żyć”

Kylie Jenner pokazała szuflady pełne najrozmaitszych produktów, znajdowało się w nich m.in. 30 opakowań chusteczek do demakijażu. Jak przyznała gwiazda rodzinnego reality show ten produkt „idzie jak woda”.
Oprócz zbiorów kosmetyków i luksusowych torebek Chanel, gwiazda pokazała kolekcję szpilek. Jenner pochwaliła się 4 parami identycznych butów Bottega Veneta, które różniły się od siebie wyłącznie kolorem.

Kylie Jenner w BIKINI – tak wygląda ciało, które jest dziełem chirurga

Zazdrościcie?

Kylie Jenner w komplecie w kratę

Kylie Jenner w komplecie w kratę fot. Forum/Mega Agency

Kylie Jenner w crop topie i czerwonych spodniach.

Kylie Jenner w crop topie i czerwonych spodniach. Fot.Forum/Mega Agency

Torebki Kylie Jenner

Torebki Kylie Jenner Instagram @kyliejenner

Kylie Jenner

Kylie Jenner przed i po makijażu. fot. Instagram @kyliejenner

Kylie Jenner

Kylie Jenner , fot. Instagram @kyliejenner