Kylie Jenner (22 l.) po pamiętnej dramie z Jordyn Woods była między młotem a kowadłem. Wydawało się, że Jordyn była jej bratnią duszną, wszystko robiły wspólnie. Jednak Woods dopuściła się zdrady nie tylko na Jennerce, ale na całej rodzinie Kardashian-Jenner i została odsunięta. Teraz pierwsze skrzypce gra Stassie, czyli Anastasia Karanikolaou. Kylie zdradziła, jak wygląda jej przyjaźń z celebrytką.

Kylie Jenner kupiła Stormi KUCYKA za ponad pół miliona złotych. Koń musi przejść KWARANTANNĘ

Kylie Jenner mówi o przyjaźni z Stassie

Kylie Jenner od kiedy zakończyła przyjaźń z Jordyn Woods – znalazła nić porozumienia ze Stassie. Celebrytka nie mogła narzekać na te zainteresowanie ze strony milionerki. Kylie rozpieszcza wszystkich swoich przyjaciół – Jordyn dostała od niej na urodziny luksusowy samochód, a nawet mieszkała w jej rezydencji. Stassie tez może liczyć na hojność Jennerki. Kylie nie tylko pomogła jej w rozpromowaniu się, ale regularnie kupuje jej drogie stylizacje – tak, by do niej pasowała.

Ich przyjaźń trwa od wielu lat – muszą się znać co najmniej od 8 lat. Obie najczęściej spotykają się, by porobić fotki na Instagrama w pasujących stylówkach i nie stronią od picia napoi wysokoprocentowych. Kylie zabiera Stassie w luksusowe podróże po całym świecie.

Przyjaciółka Kylie Jenner oszukuje swoich fanów! Stassie Karanikolaou wygląda kompletnie inaczej na żywo

Tym razem Jenner opublikowała na Instagramie nowe fotki ze swoją BFF. Obie były ubrane w obcisłe kombinezony z marki Kim Kardashian. Jennerka przy okazji zdradziła, że od lat przyjaźni się z modelką. Razem nawet chodziły do szkoły i już wtedy były najlepszymi przyjaciółkami – do czasu aż pojawiła się i zniknęła Jordyn.

Zabawny fakt: kopiujemy siebie, odkąd byłyśmy w szkole średniej. Nigdy nie opuszczałyśmy domu, gdy nie miałyśmy na sobie pasujących stylizacji – napisała Jennerka.

https://www.instagram.com/p/CDSLLItHWFm/

Kylie i Stassie wyglądają jak bliźniaczki. Anastasia tak naprawdę przypomina klona Jennerki. Zainspirowała się nie tylko jej stylem. Obie miały na sobie beżowy kombinezon, szpilki z plastikowymi elementami i duże okulary przeciwsłoneczne. Dobrały nawet pasujące peruki.

Fani w komentarzach zachwycali się nowymi fotkami Kylie razem z przyjaciółką.

Piękne.

Moje ulubione bliźniaczki.

Prawdziwe przyjaciółki – pisali Internauci.

Myślicie, że to przyjaźń na wieki?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kylie Jenner zmienia styl? Wygląda bardziej skromnie i naturalnie (ZDJĘCIA)

Kylie Jenner w BIKINI – tak wygląda ciało, które jest dziełem chirurga

Polska Kylie Jenner pokazała się bez makijażu – jest tak duża różnica jak u milionerki?

Kylie Jenner przyłapana przez fotoreporterów.

Kylie Jenner, fot.Forum/Backgrid USA.

Kylie Jenner w sukience w kwiatki

Kylie Jenner/fot. Forum.

Anastasia 'Stassie' Karanikolaou zastąpiła Jordyn Woods w szeregach Kylie Jenner.

Anastasia ‚Stassie’ Karanikolaou + naczelna przyjaciółka Kylie Jenner. Fot.Forum/BACKGRID USA.