Kylie Jenner (22 l.) regularnie rozpieszcza swoich bliskich i obdarowuje ich drogimi prezentami. Już nie miliarderka, ale dalej z pokaźnym kontem bankowym bizneswoman pokazała ostatnio, jak zakupiła córce Stormi cztery mini torebki od Prady – tak by dziewczynka pasowała stylizacjami do mamy. Na torebkach się nie skończyło. Jennerka postanowiła kupić córce kucyka, za prawie 700 tys. złotych.

Kylie Jenner zmienia styl? Wygląda bardziej skromnie i naturalnie (ZDJĘCIA)

Kylie Jenner kupiła Stormi kucyka za ponad pół miliona

Kylie Jenner nie musi martwić się o pieniądze. Jennerka w bardzo młodym wieku postanowiła ruszyć z marką kosmetyczną, która w ekspresowym tempie zaczęła generować ogromne sumy. Kylie od kiedy została mamą rozpieszcza swoją córkę. Stormi może pochwalić się sporą kolekcją toreb a także mini samochodami, czy ekskluzywną biżuterią z diamentami.

Córka Kylie Jenner, Stormi, wygląda BARDZO dojrzale. Wszystko przez biżuterię, którą wybrała jej mama

Celebrytka postanowiła sprawić kolejny prezent dla dwuletniej Stormi. Kupiła jej kucyka, który został specjalnie dla niej sprowadzony z Holandii, gdzie znajduje się renomowana hodowla koni o czystej krwi. Szacuje się, że za transport Jennerka musiała zapłacić około 40 tysięcy.

Kucyk nazywa się „Frozen” a ponieważ został przetransportowany w czasie pandemii koronawirusa – musi odbyć dwutygodniową kwarantannę i dopiero wtedy zostanie przewieziony do stodoły bliżej domu Jenner w Calabasas.

Hodowla koni  Stal Wilten opublikowała na Instagramie zdjęcie konia i w opisie zdradziła, że kucyk trafił do słodkiej dziewczynki o imieniu Stormi.

Frozen. Otrzymaliśmy wiadomość, że wylądował w LA i żyje ze słodką dziewczynką o imieniu Stormi. Jej rodzice zadbali o to, aby ich córka miała najcenniejszego kucyka – czytamy. 

Po jakimś czasie z postu zniknęło imię Stormi, jednak fani nie mieli wątpliwości do kogo trafił kucyk.

https://www.instagram.com/p/CDAI3rengwL/

Internauci nie zostawili na Kylie suchej nitki. W komentarzach na Twitterze pojawiły się takie posty, które sugerowały – że Jennerka szasta pieniędzy. Inni pisali, że nie są w stanie w dobie koronawirusa opłacić czynsz, a Kylie kupuje w tym czasie kucyka za horrendalną kwotę.

Niektórzy z nas nie są w stanie nawet zapłacić czynszu podczas tej pandemii.

Myślicie, że Kylie Jenner może zaimportować mi 200-kilogramowego kucyka, czy to za dużo, by o to prosić?

Kiedy byłem małym dzieckiem moi rodzice kupili mi psa ze schroniska. Żadna kwarantanna nie była wymagana.

Kylie właśnie kupiła kucyka dla dwuletniej córki Stormi, który kosztuje więcej niż moje studia prawnicze – czytamy.

https://twitter.com/Shemari_12/status/1287229275268055040?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1287229275268055040%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.elle.com%2Fculture%2Fcelebrities%2Fa33426160%2Fkylie-jenner-200k-pony-twitter-reactions%2F

https://twitter.com/nabila_xo/status/1287216137416171522?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1287216137416171522%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.elle.com%2Fculture%2Fcelebrities%2Fa33426160%2Fkylie-jenner-200k-pony-twitter-reactions%2F

Rzeczywiście przesadziła?

Zastanawia nas, co wymyśli celebrytka na 16 urodziny córki.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Caitylin Jenner chce być WICEPREZYDENTEM. Jesteście na to gotowi?

Kendall Jenner i Hailey Bieber na kolacji. WSTYDZIŁABYŚ się tak wyjść – krytykują Jennerkę fani

Kylie Jenner dobrze wychowała córkę. Mała Stormi nie oszukuje mamy (WIDEO)

Kylie Jenner z córką Stormi.

Kylie Jenner z córką Stormi. Fot.Instagram/kyliejenner.

Kylie Jenner z córką Stormi.

Kylie Jenner z córką Stormi. Fot.Instagram/kyliejenner.

Kylie Jenner z córką Stormi.

Kylie Jenner z córką Stormi. Fot.Instagram/kyliejenner.