Kylie Jenner (22 l.) czas kwarantanny spędza w swoim luksusowym domu. Jennerka zajęła się porządkami a efekty pracy pokazała na swoim Instagramie. Kylie postanowiła przeorganizować swoją garderobę.

Kylie Jenner na zdjęciu do PRAWA JAZDY. Internet w szoku, jak na nim wygląda

Kylie Jenner pokazuje swoją garderobę

Kylie Jenner jest najbogatsza ze wszystkich sióstr Kardashian-Jenner. Jej zarobki są naprawdę imponujące. Jennerka nie musi martwić się o swoją przyszłość. Dwukrotnie została ogłoszona przez magazyn Forbes najmłodszą miliarderką.

Kylie inwestuje w nieruchomości, drogie samochody i oczywiście w luksusowe dodatki. Celebrytka postanowiła kolejny raz pokazać swoją garderobę na buty i torebki, tym razem w nowym domu.

Co za luksus! Drake pokazał jak mieszka i zaprezentował kolekcję torebek Hermes

Skandalicznie droga, luksusowa kolekcja butów i torebek Kylie Jenner trafiła do jej nowej rezydencji Holmby Hills, którą miliarderka kupiła za 36,5 miliona dolarów. Kylie powoli urządza się w nowym miejscu. 

Jenner w garderobie postawiła na szare ściany a półki wyposażone są w specjalne oświetlenie, dzięki czemu jej buty i torby wyglądają, jakby były wystawione w muzeum. W rzeczywistości niektóre torby Kylie są tak drogocenne, jak niektóre eksponaty z muzeów, ponieważ są torebkami kolekcjonerskimi.

Kylie Jenner kupiła nową NIERUCHOMOŚĆ – kwota zwala z nóg

Na jednym z jej zdjęć widać torebkę Hermes Himalaya Kelly wykonaną z skóry krokodyla, a torba jest warta 630 000 zł. W poprzednim domu Kylie  przywykła do przechowywania co najmniej 400 designerskich torebek w jednej szafie z lustrzanymi ścianami. Teraz wygląda na to, że Jennerka ustawia torebki i buty kolorystycznie i ma zdecydowanie więcej miejsca.

Na pewno Kylie niebawem pochwali się skończoną garderobą.

Wierzycie, że Jenner sprzątała sama?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kendall Jenner ma nowe HOBBY? Tym zajmowała się przed domem

Kylie Jenner testuje cierpliwość swojej córki

Kylie Jenner udowodniła, że jest człowiekiem – pokazała swoje ROZSTĘPY

Kylie Jenner przyłapana przez fotoreporterów.

Kylie Jenner, fot.Forum/BACKGRID USA.

Kylie Jenner gdy zobaczyła fotoreporterów, założyła maseczkę na twarz.

Kylie Jenner, fotForum/Mega Agency.