Lara Gessler (31 l.) niebawem po raz pierwszy zostanie mamą. W jej życiu szykują się ogromne zmiany. Nie tylko będzie mogła sprawdzić się w nowej roli, ale niedawno razem z partnerem, Piotrem Szelągiem zdecydowali się na przeprowadzkę do większego mieszkania. Gessler udzieliła wywiadu,w  którym powiedziała, że nie planują urządzać popularnego wśród celebrytów baby shower, czy tradycyjnych chrzcin. Jak to u niej będzie wyglądało?

Lara Gessler eksponuje ciążowy brzuch w OBCISŁEJ sukience

Lara Gessler nie zorganizuje córce baby shower i chrzcin?

Lara Gessler pod koniec kwietnia potwierdziła krążące plotki i przyznała, że spodziewa się dziecka. Poród planowany jest na przełom września i października. Córka Magdy Gessler w nietypowy sposób zdradziła, jakiej płci będzie jej pierwsze dziecko. Przypomniała Internautom zabawę z dzieciństwa „kogut czy kurtka”, w której wyszło – że Lara urodzi córeczkę.

Lara Gessler potwierdziła płeć dziecka. Okazuje się, że urodzi…

Lara przyznała, że nie będzie pokazywać twarzy córki w mediach. W rozmowie z „Party” powiedziała, jakie ma podejście do hucznych baby shower, które są tak chętnie organizowane przez celebrytów. Okazuje się, że Gessler nie jest przekonana do tego typu imprez. 

Lara Gessler pokazuje ciążowy brzuszek. Fanki zakochały się w jej letniej sukience

Nie jestem fanką takich imprez, choć szanuję tych, którzy je organizują. My nie będziemy dzielić naszych gości na kobiety i mężczyzn, urządzać „męskiego opijania” albo „kobiecego wieczorku”. Nie lubimy takich podziałów i nigdy nie bawiliśmy się dobrze osobno – zdradziła.

Lara przyznała, że nie planuje również chrzcin. To nie jest do końca przesądzone, ale gwiazda jest zdania, że jeżeli będą chcieli świętować to jednie w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół. Gessler nic nie planuje, raczej stawia na spontaniczność.

Nie planujemy też chrzcin. Jeśli zdecydujemy się świętować, to po prostu spontanicznie zaprosimy przyjaciół i rodzinę – dodała.

Celebrytka znosi ciążę bardzo łagodnie i praktycznie nie odczuwa żadnych objawów a niebawem ich rodzina się powiększy.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Lara Gessler w ODWAŻNEJ, ciążowej sesji. Pozuje topless w centrum miasta

Lara Gessler poznała płeć dziecka i wybrała dla niego imię. „Wiele osób nie wie, że takie jest”

Lara Gessler wcześniej nie dodała TAKIEGO zdjęcia. „Wzroku oderwać nie można”

Ciężarna Lara Gessler w białej sukiecne.

Lara Gessler/fot. AKPA.

Lara Gessler w seksownej stylizacji podkreśliła biust.

Lara Gessler, fot. Podlewski/AKPA.

Lara Gessler w obcisłej sukience pod studiem "Dzień Dobry TVN"

Lara Gessler/fot. AKPA