Lewandowska udekorowała swój dom na święta w Polsce! Jak bardzo różni się od hiszpańskiej willi??
Anna i Robert Lewandowscy od wielu lat wiodą wspólne, szczęśliwe życie. Razem doczekali się dwóch córeczek, Laury i Klary. Cała rodzina od ponad roku mieszka w słonecznej Hiszpanii.
Anna Lewandowska poczuła klimat świąt! Tak wygląda udekorowana willa w Hiszpanii
Lewandowska udekorowała swój dom na święta!
Anna Lewandowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, fani stale wyczekują kolejnych wieści z prywatnego życia rodziny Lewandowskich. Niedawno pochwaliła się zdjęciami przystrojonego domu na święta Bożego Narodzenia w Hiszpanii. Na swoim InstaStories pokazała ogromną choinkę oraz córeczki, które oglądają filmy w klimacie świąt. Nie zabrakło również dekoracji w postaci gwiazd betlejemskich w salonie.
Teraz rodzina pojawiła się w Polsce, najwyraźniej nie decydują się na święta w gorącej Hiszpanii. Anna Lewandowska opublikowała więc kadry z przystrojonego domu w Warszawie. Nie zabrakło gwiazd betlejemskich, ogromnej choinki ze światełkami. Widać, że rodzina lubi konkrety styl na święta. Dom w Hiszpanii był niemal tak samo udekorowany, jak w Polsce.
Anna Lewandowska piecze pierniczki z całą rodziną. Nawet Lewy znalazł się w kuchni
Opublikowała również wideo, na którym pokazała swoją stylizację na imprezę świąteczną. Swój ubiór pokazała w tanecznym stylu. Fani zachwycili się stylizacją Anny Lewandowskiej, choć znalazły się również negatywne opinie.
- Adwent jest
Ania ma dystans do siebie, super👏👏❤️- Ania jak zawsze zjawiskowa 😍😍🔥
- Jak licealistka idąca na studniówkę! – komentowali obserwujący pod postem




brak lustra, to pewne, mankamenty sie ukrywa a nie promuje jako zalety, cala kobiecosc sie ulotniła….