Patrycja Mołczanow, była uczestniczka Teamu X2 pojawiła się na kanale Natalii Karczmarczyk znanej jako „Natsu”. Film z Patrycją rozemocjonował internautów, jak i samą Lexy Chaplin.

Znany Youtuber gorzko o TEAM X. Wytyka im podstawowe błędy, które znowu popełniają

Patrycja Mołczanow o Lexy Chaplin

Natsu zapytała Mołczanow, czy czuje żal do Lexy Chaplin po tym, jak podczas HIGH League 6 prześmiewczo nazwała ją „Mołczacza”. Patrycja nie przebierała w słowach. Stwierdziła, że influencerka nakręca na nią hejt:

Ta sytuacja jest mega dziecinna. Nie znam się z Lexy. Znamy się jedynie z tych zaczepek, które ona na początku Teamu rzucała. Mogę powiedzieć, że gdzieś tam sporo hejtu nakręciła w moją stronę, że jestem jej kopią, podróbą. Na przestrzeni czasu stwierdzam, że to było nieprawdą. Dlatego mnie to zdziwiło. Odebrałam to w taki prześmiewczy sposób – tłumaczyła Patrycja.

@fbruless #lexy #lexychaplin #natsu #patrycjamolczanow #yt #live #instagram #viral #news #dlaciebie #dla_ciebie #foryou #top #spina #famemma18 ♬ dźwięk oryginalny - fbrulesss

Chaplin nie przeszła obok tego obojętnie. Tak jak do tej pory milczała na wiele zaczepek ze strony różnych influencerów, tak teraz postanowiła zabrać głos. Na swoim Instagramie wyznała, że Mołczanow lata temu miała na jej punkcie obsesje:

Ja już dosyć długo siedziałam cicho. Obserwuje kłamstwa tej osoby już od jakiegoś czasu ale w momencie kiedy ta osoba się już któryś raz wypowiada na mój temat już mnie to wkurza. Zamknij się, okej? Patrycja, co ty bezczelnie kłamiesz? Czy tobie nie jest wstyd albo ty masz sklerozę – zaczęła.

Przypomniała, że kiedy Team X2 powstał, to pół internetu z nich się śmiało, nagrywali odcinki komentujące ich, a ona siedziała cicho.

Ja nic nie nagrałam. Wręcz przeciwnie, ja ciebie jeszcze broniłam i mówiłam że mi żal ciebie, że musisz przechodzić przez coś takiego, że to nie jest twoja wina że wyglądamy podobnie – podkreśla. 

Kolejna osoba odeszła z TEAM X!

Wspomina, że to Patrycja nagrała o niej film, który miał być w formie żartu, ale jej podteksty były chamskie:

Wytknęłaś, że to ja pierwsza cię zaczepiłam. No babygirl, it was you. W momencie, kiedy ty nagrałeś ten – to niby miało być dla beki, to nie było śmieszne, to było chamskie. Widać było że ty masz jakiś problem do mnie – kiedy udawałaś mnie przez cały dzien. Więc zaczepki wyszły z twojej strony – zaznacza. 

Na koniec stwierdza, że Mołczanow miała na jej punkcie obsesje:

Ja nie mówię, że jestem święta. Ja też oczywiście cię potem zaczepiałem, ale ty miałaś obsesję na moim punkcie dużo wcześniej, zanim ja wiedziałam o twoim istnieniu – mówi Lexy. 

Przypomina, że kiedy jeszcze była w Teamie X, ona i Stuu wiedzieli, że Patrycja na swoim kanale dodała ją do tytułu i grafiki, żeby materiał lepiej się klikał, ale film już usunęła ze swojego kanału.

TYLKO U NAS! Wiemy gdzie Marcin Dubiel i Lexy aktualnie przebywają, są bliżej niż myślicie

Wielu internautów stoi po stronie Lexy Chaplin. Przyznają racje, że to Mołczanow ma obsesje na jej punkcie i na filmie z Natsu mówiła nieprawdę.

  • Patrycja na początku Teamu X była kopią Lexy, nawet wplątała angielski w wypowiedzi, a Lexy faktycznie ja broniła choć pewnie miała beke.
  • Dobrze Lexy lecisz z nią
  • Mołczacza zasięgi spadły po prostu
  • Lexy oprócz wszystkich członków teamu x nie wypowiadała się na jej temat i temat teamu x 2 – piszą internauci.
@tpn_pl „BESZCZELNIE KŁAMIESZ” #lexychaplin #patrycjiamołczanow #klamstwo ♬ dźwięk oryginalny - 🌐 ᴛʜᴇᴘᴏʟᴀɴᴅɴᴇᴡs 🌐