Marcin Dubiel jest znanym youtuberem, który zgromadził pokaźną liczbę fanów. Jego kanał na YouTubie subskrybuje 1,30 mln ludzi, a na Instagramie ma 1,4 mln obserwatorów. W sierpniu youtuber rozpoczął projekt „Team X” – założonym przez Stuu, w którym udział biorą Lexy Chaplin, Julia Kostera i Kacper Błoński. Dobrą sławą i przybywającymi fanami za długo się nie cieszył…

Marcin Dubiel w Afryce

Na początku grudnia Marcin Dubiel był na językach całego „Internetu„. Wszystko za sprawą tego, że przebywając w Afryce – gdzie miał skupić się na niesieniu pomocy ubogim dzieciom – postanowił w szyderczy sposób śmiać się z obrzydliwego żartu kolegi, adresowanego w stronę czarnoskórego dziecka. Po głośniej dramie youtuber odszedł z „Team X” – jak się później okazało tylko na miesiąc…

Marcin Dubiel ociepla swój wizerunek! Fani YouTubera podzielili się na dwa obozy

View this post on Instagram

Poznajcie Dicksona, mojego wirtualnego syna:) Dickson przez parę najbliższych lat będzie miał zapewnione wyżywienie, ubezpieczenie i szkołę. Niesamowity chłopczyk, który bardzo tego potrzebuje… a takich dzieciaków jest więcej. Żałuję, że nie mogę podzielić się z Wami emocjami, które towarzyszą Ci, gdy widzisz takiego chłopczyka i wiesz, że będziesz w stanie zapewnić mu w jakimś stopniu przyszłość. Ty też możesz pomóc, na kanał wrzuciłem film dotyczący wirtualnej adopcji:) Zrzutka na ośrodek dla niepełnosprawnych będzie aktywna jeszcze tylko parę dni, więc zachęcam do wpłat! zrzutka.pl/kenia2019 Na całą resztę Waszych pytań odpowiem na dniach.

A post shared by Marcin Dubiel (@marcindubiel) on

Marcin Dubiel i Lexy Chaplin w Los Angeles

Marcin Dubiel, Lexy Chaplin i ich kolega, Adam Zaorski polecieli do Los Angeles. Wcześniej na swoich social-mediach robili z tego wielką tajemnicę i przygodę życia, co najmniej jakby mieli wspiąć się na Mount Everest. Na live’e u Marcina Dubiela na Instagramie powiedzieli, że lecą na cztery dni – od wtorku do piątku.

Jedna z naszych redaktorek w czwartek wieczorem niespodziewanie zauważyła na ulicach Warszawy Marcina Dubiela z kamerzystą Kubą! W tym samym czasie na instastory youtubera mogliśmy oglądać piękne zdjęcia z wypadu do Kalifornii. W piątkowy poranek Marcin, Lexy i Adam nadal zapewniają fanów na Instagramie, że odpoczywają w Los Angeles.

Kim jest tajemnicza dziewczyna ze ścianki? Jej zdjęcia PODBIJAJĄ Internet

Kolega Marcina Dubiela – Adam Zaorski na dodatek pokazał, jak Lexy i Marcin wtuleni w siebie śpią na jednym łóżku. Mimo że influencerzy cały czas przekonuje swoich młodych fanów, że nie są razem….

Poprosiliśmy o komentarz samego zainteresowanego, Marcina Dubiela. Odpisał nam o godzinie 11 czasu polskiego, że jest to „najwidoczniej pomyłka, bo jest jeszcze w LA z Lexy i przyjacielem” – w Los Angeles jest obecnie 2 w nocy.

Wynika z tego, że Marcin Dubiel ma sobowtóra albo poleciał do Los Angeles tylko na trzy dni. Podkreślamy, że lot do Los Angeles na lotnisko LAX trwa około 12 godzin, a oni mieli jeszcze przesiadkę we Frankfurcie, więc za długo nie cieszyli się hollywoodzkim klimatem.

To on teraz rządzi Internetem. Kacper Blonsky POTWIERDZIŁ związek z Julią Kosterą!

Afery z Instagrama

Chyba nie trzeba udowadniać, jak gwiazdy Instagrama zaklinają rzeczywistość. Ostatnio głośno było o youtuberce, Natalii Taylor, która nabrała prawie 320 tys. swoich fanów na Instagramie, że jest na wakacjach na Bali, a tak naprawdę robiła zdjęcia w IKEI.

Mamy też przykład z naszego podwórka. Esmeralda Godlewska udawała, że wyleciała na egzotyczne wakacje do Dubaju. Opublikowała na swoim instastory zdjęcie walizek i dłoni na tle basenu. Czujni fani szybo zauważyli, że zdjęcia są skradzione z innych kont.