„Love Island. Wyspa miłości” dobiega końca. Drugi sezon wyjątkowo mocno wzbudzał emocje. Tym razem nie tylko perypetie i rozterki miłosne uczestników, a także zadania przygotowane przez produkcję programu.

Love Island. Wyspa miłości – 2 sezon

„Love Island. Wyspa Miłości”. Z programem pożegnał się największy przystojniak

Ostatnio widzowie oburzyli się po tym, jak panowie musieli udawać ciążę i poród. Niestety po emisji odcinka na stację spadła krytyka. Widzowie uważają, że uczestnicy naśmiewali się z bólu kobiet, które muszą przeżywać podczas porodu i wyglądało to bardzo niesmacznie. Z kolei w kolejnym odcinku panowie mieli przebrać się za kobiety, jednak w ostatnim momencie się sprzeciwili i powiedzieli, że nie będą przed kamerą paradować w sukienkach i makijażu. Ostatecznie to panie wzięły na siebie zadanie.

Program dobiega końca. Wczoraj Wyspę Miłości opuścili Alicja i Mundek – zostali wyeliminowani przez resztę uczestników, jak i samych siebie. Zostali: Julia i Dominik, Ola i Rafał, Oliwia i Mikołaj oraz Magda i Igor.

Uczestniczka „Top Model” poszła do „Love Island”. TVN nie będzie zadowolony

W dzisiejszym odcinku mogliśmy zobaczyć Magdę i Igora w kryjówce. Para była bardzo podekscytowana, ale wyjątkowo kamery bardzo mało pokazały ich noc.

Julia i Ola później na boku obgadały Igora, że jego uczucia musiały być nieszczere do Oliwi, skoro po tygodniu już się zakochał w Magdzie i świata poza nią nie widzi.

Ada z „Love Island” wyrzucona z WOJSKA? Wydała OŚWIADCZENIE

W dzisiejszym odcinku uczestnicy mieli całkiem przyzwoite zadanie. W parach zrobili sobie testy o sobie. Padły takie pytania, jak: „ulubiona lektura”, „czego najbardziej się boją”, „imiona rodziców”, czy „ulubiona pozycja w łóżku”. Co najlepsze w finale znaleźli się: Magda i Igor oraz Oliwia i Mikołaj.

Najlepszą parą okazała się Magda i Igor, którzy w nagrodę mogli spędzić kolejną noc w kryjówce.

Niespodziewanie w willi pojawiła się Karolina Gilon i przekazała uczestnikom, że wciąż jest za dużo par. Odesłała do Polski Oliwię i Mikołaja. Nie wszyscy widzowie zgadzają się z decyzją prowadzącej:

  • Oliwka ok , ale dlaczego Mikołaj
  • Powinna Ola i Rafał!!!!! Masakra …..
  • W końcu odpadli
  • W końcu smark jedzie do domu
  • Nikt nie wziął pod uwagę naszych głosów… Przeczytajcie komentarze pod poprzednimi postami, każdy jest za tym, aby wyrzucić Ole i Rafała..
  • Szkoda mi Mikołaja i Oliwki polubiłam ich